NETGSM İş Başvurusu

Telekomünikasyon sektöründe, Sanal Mobil Şebeke Hizmetleri-Sabit Telefon Hizmetleri-Altyapı İşletmeciliği-İnternet Servis Sağlayıcı lisansları alan yeni nesil bir telekom firması olarak hizmet vermektedir. Bilgi İşlemleri ve İletişim Kurumundan gerekli operatör lisansları alarak hizmet veren NETGSM, SMS, Sesli Mesaj, Toplu SMS, Arama Kartı, Sanal Santral, Sabit Telefon, Faks hizmetlerini tek panelde birleştirmiş ve hizmete sunmuştur.

266 bayi ile hizmet veren NETGSM gerekli lisansları alarak, telekom hizmetini kaliteli bir yapı ile sürdürmektedir. Kayda değer başarısı ile bugün, Özel Firma 25985, 4448 Dernek-Vakıf-Sendika, Resmi Kurum 1178, Siyasi Teşkilat 494, Belediye 242, Eğitim kurumu 1272 kitlelerde hizmet vermektedir. Bu hizmetinde bireysel kullanıcı abonesi 49.000+, ile abone sayısı en yüksek 8. telekom firması olarak yerini almıştır. Bu değerlendirme 2015 yılında 1. çeyrek pazar verilerinde, Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu tarafından yapılmıştır.

NETGSM ayrıca, sabit telefon hizmeti dahilinde 0312,0212, 0850 konumdan bağımsız olarak telefon numarası vermektedir. Diğer işletmelerin numaraları ise, değiştirilmesine gerek kalmadan NETGSM’ye taşınabilmektedir. Yakın zamanda GSM operatörler içinde hizmet vermeyi amaçlayarak, gerekli altyapı çalışmalarını da sürdürmektedir.

NETGSM alanında uzman ve deneyimli olan Elektronik ve Haberleşme Mühendislerinin çalışmalarıyla kurulmuştur. Ayrıca AR-GE dahilinde uzman yazılımcılar ve mühendislerin katkılarıyla da yeni nesil telekom hizmetinin sürekli olarak gelişmesine katkıda bulunmaktadırlar. Bu sayede NETGSM, kaliteli yapısı ve uzman kadrosu ile doğru çalışmalar neticesinde hizmet verebilmektedir.

NETGSM İletişim Bilgileri
Adres; Batı Bulvarı ATB İş Merkezi G Blok No:194 Macunköy-Yenimahalle / ANKARA

Telefon :+90 850 303 0 303

E-mail: info@netgsm.com.tr

 

NETGSM Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda NETGSM firmasında kariyer yapabilirsiniz. NETGSM insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ