Netelsan İş Başvurusu

Netelsan, kaliteli üretimlerine ve sektördeki önemli çalışmalarında 1989 yılında başlamıştır. Çeşitli ürünleri bugüne kadar sürekli olarak piyasaya sunarak ihtiyaçları en verimli bir yapı ile karşılamıştır.

Netelsan bina iletişimden, sensörlü aydınlatma armatürlerine kadar birçok ürün geliştirmiş ve satışa sunmuştur. Birçok çeşit üzerinde yer alan sistemleriyle ürünlerinin Ar-Ge’si, geliştirmeleri, üretim ve tasarımlarını kendi çatısı altında yapmaktadır. Bu konuda özgün ve nadir olarakta kendini belirten bir firma olmaktadır. Netelsan Türkiye’nin geneline yayılan bir pazara sahiptir. Uygun bir satış ağı için gerekli aracı etmenlerde, kalitenin diğer yapı organlarını oluşturmaktadır. Ayrıca Ar-Ge’ye verilen önem ile oldukça önemli bir mevkiiye yükselen Netelsan, bina elektroniği ve sistemlerindeki çalışmalarıyla da lider konuma yükselmiştir.

Türkiye’de önemli bir konumda olan Netelsan, her geçen gün büyümeye ve satış ağını geliştirmeye devam etmektedir. Başarılarındaki devamlılık arz eden durumlar, müşterilerinin de beklentilerine uygun olarak gelişmekte ve düzenlenmektedir. Kalite politikasında tüm duyarlılıklara sahip olarak, üzerine düşen vazifelerin tümünü en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Yenilikçi yapısı ile Netelsan, yurt dışına da ihraç gerçekleştirmektedir. Yerli malı üretimi ile, yurt dışında da etkili faaliyet ve satış ağında, kalitesinin rehberini bir kez daha göstermiştir. Müşterilerinden aldığı güven üzerinde, memnuniyet ve tercih etmeleriyle, sürekli olarak gelişmeye devam etmektedir. Kalite Netelsan için yaşam tarzı olduğu düşünüldüğünde, gerekli başarıda müşteri memnuniyetine ve güvenine yansımaktadır.

Netelsan İletişim Bilgileri
Adres; Batı Sitesi Mah. Gersan San. Sitesi 2308 Sokak No: 54 Yenimahalle / ANKARA

E-posta: info@netelsan.com.tr

Telefon: (0.312) 257 11 63-64-65

Netelsan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Netelsan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Netelsan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. tuncay ozdem dedi ki:

    tuncay özdem 2004 2009 senelerinde bosch siemens profilo elektronik yetkili servis ligi yaptım iki yıl karel elektronik a ş de test teknisyeni olarak calıştım sizinle calışmak istiyorum 05363261013

  2. ömer Faruk turhan dedi ki:

    Merhabalar ben ömer Faruk turhan mesleğim olan kaynak işini bıraktım mekanik montaj imalat deneyimim var..sizlerle çalışmak isterim. ….iyi çalışmalar

BİR YORUM YAZ