Netcell İş Başvurusu

Netcell 2000’li yılların sonlarında kurulmuş bir firmadır. Türkiye’nin en büyük 5 lider markası tarafından kurulan Netcell, 2001 yılında ticari faaliyetlere başlayarak hizmet vermiştir. Netcell kısa zamanda ortak bir birleşmenin sonucu olan bir amacın karşılığını vermiş ve 2004 yılında, Türkiye’nin en büyük 6. firması seçilmiştir. Bu sıralama, 500 bilişim firması arasında gerçekleştirilmiştir. Netcell bu sayede kendisinden beklenileni doğru bir şekilde vermiş ve doğru bir hizmet standardında kalitesini yansıtmıştır. Buna ek olarak Netcell mobil ilk uç birim donanımında ise 1. olmuştur.

Netcell önemli bir firma olarak, gerekli bir pazar payını beklendiği gibi verebilmiştir. 5 büyük lider marka tarafından, satış gücü, satış firması ve satın alma etkileri bir araya getirilerek Netcell’e hayat verilmiştir. Netcell bu bağlamda tek bir firma değil, birçok firmanın payının olduğu ortak bir firma halini almıştır.

Ticari faaliyetlerine başlayan Netcell kısa zamanda kendisinden beklenilenleri direk olarak vermiştir. Bu vermiş olduğu etkilerde, Netcell kendi sektöründe %40’a yakın seviyelerde pazar payını elde ederek kendini fazlasıyla kanıtlamıştır. Beklentileri uygun bir şekilde ortak bir firma olarak veren Netcell, 2006 yılında 639 milyon dolar hacmi ile, 500 bilişim sıralamasında 7. sırada yer edinmiştir. Bu sayede iyi bir pazar payını elde ederek, olumlu ve güçlü etkileri sağlayan bir firma haline gelmiştir.

Netcell İletişim Bilgileri
Adres; Nuh Kuyusu Caddesi No:79 Üsküdar/İstanbulNetcell Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Netcell firmasında kariyer yapabilirsiniz. Netcell insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ