Netcad İş Başvurusu

Netced %100 yerli sermaye ile kurulmuş olan bir yazılım firmasıdır. 1986 yılında kurularak Türkiye’de önemli işlere imza atan bir yapıyı eline almıştır. 1986 yılındaki ilk kurulma amacı, Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Uygulama ile Mühendislik alanlarında yazılım geliştirme amacı ile Netcad kurulmuştur. Tamamen yerli sermaye ile kurulması ve kısa zamanda kaliteli bir firma haline gelerek, günümüze kadar birçok önemli referans kazanmıştır.

Netcad yazılım firması Türkiye’nin öncü firmalarından bir tanesidir. Bunu günümüze kadar geliştirmiş olduğu yazılım sistemleri ve kalite ile kanıtlamıştır. Türkçe, Rusça ve İngilizce dilleri üzerinden çeşitli uygulamalar ve yazılımlar geliştirmektedir.

Uluslararası alanlardan geri kalmayan Netcad, 30’a yakın olan, web-mobil-masaüstü-bulut ortamı uygulamaları ile, GIS ve CAD tabanlı olarak geliştirmeler de bulunmuştur. Netcad yazılımın ayrıca, 20.000 lisansı ve 100.000’nin üzerinde legal kullanıcısı, yurt içi ve yurt dışında bulunmaktadır. Netcad bugün Kamu, özel sektör, belediyeler için çalışmaları %85 pazar payına sahip olmaktadır.

Uluslararası ve ulusal alandaki kalitesiyle Netcad ürünleri; 950 Kamu kuruluşlarında, 600’ü belediyelerde, 75’i Özel İl İdarelerinde, 50’si Organize Sanayi Bölgelerinde, 4.500 Özel Şirketler de kullanılmaktadır. Netcad ürünler yurt dışında ise 3 kıtada 16 ülke üzerinde bir kullanıma sahip olmaktadır. Günümüzde Netcad 130 parsoneli ile Ankara Cyberpark ve İstanbul Bölge Müdürlüğünde hizmet vermektedir.Netcad İletişim Bilgileri
Adres; Cyber Plaza, B Blok No:409 Cyberpark 06800 Bilkent / Ankara

Netcad Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Netcad firmasında kariyer yapabilirsiniz. Netcad insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ