Netaş İş Başvurusu

Netaş 1967 yılından beri sağlam direktifler, çözümler ve hizmetler ile bir hizmet vermektedir. Bilgi ve teknoloji alanındaki en etkin ve yenilikçi çözümler üzerinde bir çalışma gerçekleştirmektedir. Ayrıca, küresel yapıda ulusal ve uluslararası alanda teknolojik çözümler, servis sağlayıcıları ve katma değerli çözümleri getirerek hizmetini kanıtlamaktadır.

Netaş’ın bugün en güzel hizmetleri ve çalışmalarından bir tanesi Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaçlarının bir kısmını karşılayan bir hizmet göstermektedir. Bunun için savunma iletişim ağı üzerinde modernizasyon çalışmalarını sürdürmektedir.

Netaş hizmet alanı geniştir. Kamu başta olmak üzere telekomünikasyon, finans ve genel sektörlerde de birçok özel şirketlere geniş ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Bilgi ve teknoloji konusunda her zaman için önemli başarıları imza atarak ve yenilikçi çözümleri ilke edinerek, önemli bir vizyonunda sahibidir. Bu vizyon Türkiye’nin 1 numaralı sistem entegratörü olmaktadır. Bu nedenle küresel standartlarda verdiği hizmet ile teknolojiyi çok daha verimli kullanmaktadır.

Netaş 2013 yılında, Cisco’nun Kurumsal Pazarda Dünya Çapında Yılın İş Ortağı ödülünü kazanmıştır. Bu başarıya ek olarak Türkiye’nin 500 bilişim sıralamasında son yedi yılda 3 kez Yazılım İhracatı Şampiyonu olmuştur. Ayrıca sistem entegrasyonu, ağ donanımı ve yazılım ihracatında da lider olmuştur.

Netaşın hizmet kapsamı bugün, Asya Pasifik ülkeleri, Bağımsız Devletler Topluluğu, Kuzey Afrikada yer alan kurumlara, savunma sanayi ve kamu alanlarında da hizmet vermektedir.

Netaş İletişim Bilgileri
Adres; Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı No:11 34912 Kurtköy-Pendik / İstanbul

T : +90 (216) 522 20 00
F : +90 (216) 522 22 22

info@netas.com.tr

Netaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Netaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Netaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ