Netafim İş Başvurusu

Netafim, sulama konusundaki sistemi, işleyişi ve tarihi en iyi şekilde açıklar. İsrailli Simcha Blass’tan, bu zamana kadar aktarılan sulama sisteminin devamını Netafim üstlenmiş ve günümüzde hala sürekliliğini devam ettirmiştir.

Netafim tarımın daha iyi bir sürdürülebilmesinin ve devamlılığının sağlanabilmesi için, akıllı damla sistemleri ve mikro sulama hizmetlerinde en iyisi olmaktadır. Başarılı çalışmaları ve geliştirdiği yöntemler sayesinde, müşterilerinin her zaman için en iyi sonucu alabilmelerini sağlamaktadır.

1965 yılından itibaren, tarımdaki sulama verimliliğini, damlama sistemini dünyaya tanıtarak, ileri teknolojiyi gözetmiş ve her zaman gelişmeye-geliştirmeye odaklı bir sistem izlemiştir.

Netafim doğa üzerine insanların yararlanması için, tarım alanlarının daha iyi bir şekilde sürdürülebilmesini amaçlar. Bu nedenle sadece para kazanma amacı gütmeden, doğaya saygılı çeşitli adımları da sürdürmektedir.

Enerjinin ve suyun, toprağın ve doğanın daha verimli kullanabilmesi için en iyi ilkeleri benimsemiştir. Netafim, doğal kaynakların korunmasına yardımcı olarak, daha iyi bir dünya için çabalamaktadır.

Damla damla sulama sistemi ile amaçlanan, daha az su ile çok daha fazla verim amaçlanmaktadır. Bu sayede su israfı olmadan, tarımdaki sulama verimliliği en etkili bir şekilde sağlanabilmiştir. Netafim dünya lideri olarak sulama hizmetinde, suyun en doğru bir şekilde kullanılmasına yönelik, amaçlarını da küresel bir alana yaymıştır.

Günümüz modern sulama anlayışını tüm tarım alanlarına etkili bir şekilde sunmasıyla, sulama kanallarının verimliliğini kanıtlamasıyla kısa zamanda, dünyanın büyük bir lideri haline gelmesini sağlamıştır.

Netafim İletişim Bilgileri
Adres; Adana H. Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Oğuz Kaan Köksal Cad. No: 6 ADANA

Telefon+90 – 322 – 394 44 14

Netafim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Netafim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Netafim insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ