Neta Denizcilik İş Başvurusu

Neta denizcilik 2006’da kurulmuştur ve günümüze kadar kaliteli broker faaliyetlerini sürdürmektedir. Denizcilik sektöründeki başarılı girişimleri sayesinde, birçok kaliteli ve yeri doldurulamayan adımları gerçekleştirmiştir. Sektörün büyümesinde ve gelişmesinde katkısı bulunan Neta Denizcilik, güven üzerinde bir marka olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Neta denizcilik büyük amaçlara ve kaliteli adımlara sahiptir. Bunun için denizlerimizin daha çalışabilir olmasında, güvenli ve huzurlu bir şekilde kullanılabilmesi, kalıcı çözümler ile denizlerimizin kullanılabilmesi için gerekli adımları atmaktadır. Daha iyi bir başarının, denizlerin daha iyi bir faaliyet alanı için kullanılması ve sürekli kırılgan değil, yapıcı sağlam temeller üzerinde bir prensip üzerinde varlığını devam ettirmektedir.

Neta Denizciliğin günümüzde en güvenilir broker listesinde adı geçmektedir. Bunu gurur olarak kabul ederek, bugüne kadar yaptığı çalışmalarının neticesini görebilmişlerdir. Emin adımlarla yapılan ve kalitenin esas alındığı Neta Denizcilik, doğru bir adım üzerinde gerekli niteliklerin tümüne uymaktadır. Bu sayede daha doğrucu ve kalıcı etkiler, bırakılabilmektedir.

Hizmet ağını geniş tutarak, Hurda gemi alım ve satım işlemlerinde büyük bir faaliyet alanı bulunmaktadır. Yükünüze gemi ve geminize yük arıyor prensibiyle de müşterilerine hizmet vererek, kaliteli esasını en etkin bir şekilde göstermektedir. Broker faaliyetlerindeki çalışma sistemi ve başarılarıyla, sektörde en çok adı geçen bir firma olmuştur. Bu sayede güvenilir ve kalıcı değerleriyle, denizciliğin gelişmesinde de büyük katkıları bulunmaktadır.

Neta Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; Yeşilova Mah. Gaziosmanpaşa Cad. No:11/B Küçükçekmece – İstanbul

Neta Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Neta Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Neta Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Mehmetlima n dedi ki:

    Ustagemiciyim tecubeliyim kuruyukolrursa calısırm05392797973

  2. murat sezer dedi ki:

    Uzun donem guverte stajı için hazırım, tüm evraklarım hazırdır, bilginize.

  3. mehmet dedi ki:

    kamorotum ihtıyac varsa sizinle calişirim

BİR YORUM YAZ