Nestle İş Başvurusu

Türkiye’de en tanınmış çikolata markalarından bir tanesi olan Nestle kapsamını her geçen gün genişletmeye devam etmektedir. Sadece çikolata değil daha birçok alanda en etkin olan markalardan bir tanesidir. Her yaştan insana hitap edebilecek bir ürün çeşitliliğine sahip olan bu gıda girişimi çok kısa bir süre içerisinde ülkemizde de popüler hale gelmiş ve senelerdir popülerliğini korumaya devam etmektedir. Birden fazla markaya sahip olan ve her markada da başarıyı yakalayan bu girişimin son yıllarda ortaya koyduğu iyi yemek iyi yaşam sloganı da halk tarafından beğenilmekte ve desteklenmektedir. Nestle firmasının Türkiye’ye girme senesi incelendiği zaman çok ilginç bir sonuç ile karşılaşılmaktadır.

Nestle kuruluşundan yalnızca birkaç yıl sonra Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu yıl tam olarak 1875 senesine tekabül etmektedir. 100 yılı geçkin bir zaman diliminde Türkiye’de hizmet veren bu firmanın her geçen gün büyümesi de kaçınılmaz bir son olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu girişimin kökenleri araştırıldığı zaman aslına bakılırsa çok insani değerler ile karşılaşılmaktadır. Henry Nestle seneler önce bebek maması icadında bulunarak birden fazla masum çocuğun hayatını kurtarmıştır. Tam da bu noktadan başlayan ve insanların yaşamlarına eğlenceli ve sağlıklı bir biçimde devam edebilmeleri için ürünler ortaya çıkaran Nestle gelişim sürecine devam etmektedir. Nesquick, Nesfit, Kitkat, Nestle Su, Crunch, Maggi gibi çok sevilen ve mutfakların vazgeçilmezi olan bu ürünler Nestle firması altında üretimlerini sürdürmektedir.

Nestle İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Mh. Uludağ Caddesi, No: 216, Kestel, Bursa

Tel: 0 212 329 60 00

E-mail: tuketici.hizmetleri@tr.nestle.com

Nestle Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nestle firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nestle insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. dursun bulakca dedi ki:

    sizinle calışmak isterim 9 yıllık satış tecrübem var sagılarımla.

  2. Nafiz ertem dedi ki:

    Sizinle çalışmak isterim, lise mezunuyum. 11 yıllık tecrübem var. Gıda üzerinde çalıştım, acil işe girmem gerekiyor, bana dönerseniz sevinirim.

BİR YORUM YAZ