Neslin Değişen Sesi İş Başvurusu

Neslin Değişen Sesi İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerini geleceğe çok sıkı bir biçimde yetiştirmek için eğitim veren seçkin kurumlar arasında yer almaktadır. 2001 senesinden beri hizmet veren bu kurum içerisinde yer alan ve eğitim gören çocukların geleceğe öz güveni yüksek bir biçimde devam edecekleri ve ayakları yere sağlam basan bireyler olacakları uzmanlar tarafından bilinmektedir. Diğer okulların yaptığı gibi çocukları bir sınav maratonu içerisinde değil kendilerini bulacakları bir yolculuk içerisinde yetiştirmeye çalışan NDS Okulları her geçen gün daha da büyüyen bir aile olarak karşımıza çıkmaktadır. Veli bilgilendirme sistemi gibi çocukların performanslarını internet üzerinden kontrol edebilecekleri atılımları oraya koyan bu okul geleceğe çok daha yetkin kişileri yetiştirmek için elinden gelen bütün öz veriyi ortaya koymaktadır.

Öğrencilerinin hepsine kitap okuma alışkanlığı kazandırmaya çalışan ve bunu hedefleyen Neslin Değişen Sesi Okulları bu amacını gerçekleştirmek için çeşitli aktiviteler ortaya koymaktadır. Bu aktivitelerin yanı sıra İstanbul’un tarihi mekanlarına da geziler düzenleyen bu okul çocukların tarih bilincine sahip olması için elinden gelen bütün çabayı ortaya koymaktadır. Akıl oyunları vasıtası ile zihin gelişimlerini artırmaya çalışan bu okul içerisinde en önemli olan konu başlığının öğrenciler olduğunun altını çizmek gerekmektedir. Bu okul sayesinde neslin sesi çok aha gür ve özgüvenli bir biçimde çıkacaktır. Bu şekilde daha eğitimli bireyler ülkeye kazandırılacaktır.

Neslin Değişen Sesi İletişim Bilgileri
Adres; Bomonti Fırın sk. No:40 – 34381 Istanbul

Neslin Değişen Sesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Neslin Değişen Sesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Neslin Değişen Sesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ