Neskar İş Başvurusu

Türkiye’de ve dünyada en çok talep gören sektörün otomotiv sektörü olduğu uzmanlar tarafından belirtilmektedir. Türkiye’de otomotiv sektörü denilince ilk akla gelen illerden bir tanesi olan Bursa Neskar firmasına ev sahipliği yapmaktadır. Her geçen gün büyüyen ve gelişen bir aile şirketi olan Neskar çok tanınmış ve otomotiv sektöründe sözü geçen markaların yedek parça, ikinci el, servis ve satış işlemleri ile meşgul olmaktadır. Kişilerin bu hizmetlerden yararlanabilmeleri için Bursa-Osmangazi bölgesine gelmeleri gerekmektedir. Bir otomotiv sanayi olan Neskar verdiği hizmetlere her geçen gün bir yenisini eklemektedir. Verdiği hizmetleri 15.000 metre kare kapalı ve 23.000 metre kare açık alan içerisinde gerçekleştiren bu şirket müşterilerine harika bir hizmet deneyimi yaşatmaktadır.

Berteks Şirketler Grubu altında hizmet veren Neskar bir aile şirketinin yaptığı yeni bir atılımdır. Bu atılımın başarılı bir biçimde sahaya yansıması hem çalışan kişilerin öz verisinden hem de yapılan yatırımın akıllı bir biçimde yönetilmesinden kaynaklanmaktadır. Otomotiv sektörünün dışında bir de sigorta işlemleri ile de yakından ilgilenen bu firmanın büyüme haberlerini almak çalışanları da müşterileri de şaşırtmamaktadır. Şirket prensipleri arasında verimli çalışma, güler yüzlü olma, dürüst hizmet verme takım ruhunu içerisinde barındıran kişiler ile iş birliği yapma gibi ana noktaların bulunduğu bu şirket her geçen gün büyüme ve otomotiv sektörü içerisinde hatırı sayılır bir yeri olmaya devam etmektedir.

Neskar İletişim Bilgileri
Adres; Ertuğrul Mah. İzmir Yolu Cad. No:366-D Nilüfer / BURSA

Tel: 90 224 280 71 71

E-posta: opel@neskar.com

Neskar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Neskar firmasında kariyer yapabilirsiniz. Neskar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ