Nesil Yayınları İş Başvurusu

1968 senesinden bu yana muntazam bir yayın anlayışı ile hayatına devam eden bu yayınevi her geçen gün kendine yeni bir hedef belirleyerek yoluna devam etmektedir. Bu yayının ilk adı Yeni Asya Yayınları olarak anılmaktaydı daha sonra yapılan değişiklikler ile Nesil Yayınları adı benimsenmiştir. Kişilerin aradıkları bütün kitapları kısa bir sürede bulacakları bu yayınevi içerisinde özgün ve saygılı yayınların yapılmasına özen gösterilmektedir. 3000 den fazla kitap ile okuyucuların karşısına çıkan bu yayınevi her geçen gün bastığı kitapların sayısına bir yenisini eklemektedir. Nesil Yayınları içerisinde en çok talep gören kitapların sahibi ise kulaklara yabancı gelmeyen bir isimdir; Yavuz Bahadıroğlu. Bu isim ülkemizin tarihini romanlar vasıtası ile öğretmeye çalışan nadir kişiliklerden bir tanesidir.

Tarihin ne denli önemli olduğunun farkında olan tam da bu bilgi ile hareket eden yayınevi gelecek nesilleri mutlu edecek bir yapıya sahip olacak ve onların bilinçli yetişmelerini destekleyecek yayınlar ile okuyucuların karşısına çıkmaktadır. Çocuk kitaplarına da çok önem veren bu yayınevi sayesinde çocuklara okuma alışkanlığını kazandırmak geçmişten çok daha kolay olmaktadır. Genç Nesil adı verilen bir alt dala sahip olan bu yayınevi gençlerin ilgisini çeken kitapları piyasaya sürmekte ve ahlakın yozlaşmadığı bir ülke ortaya çıkarmak için çalışmaktadır. Nesil Yayınları vasıtası ile muhteşem kitaplara erişmek artık çok daha kolay olmaktadır.

Nesil Yayınları İletişim Bilgileri
Adres; Sanayi Caddesi Bilge Sokak No: 2 Yenibosna Bahçelievler / İstanbul

Telefon:

+90 212 551 32 25

Nesil Yayınları Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nesil Yayınları firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nesil Yayınları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ