Nesibe Aydın Okulları İş Başvurusu

İki eğitimci olan Nesibe Aydın ve Hüsamettin Aydın tarafından, Nesibe Aydın Eğitim Kurumları 1984 yılında kurulmuştur. Ayrıca eğitim kurumunun kurulmasının yanı sıra Aydın Yayıncılığında temelleri bu dönemde atılmış ve günümüze kadar büyüyen bir marka haline gelmiştir.

13 yıl sonrasında kurucular 1997 yılında Nesibe Aydın Dershanesini hizmete geçirmişlerdir. Bir öğretim üssü olarak zihinlerde kalıcı olarak öğrencilerin üniversite ve lise yerleşimlerinde oldukça önemli başarılara imza atan bir kurum haline gelmiştir. Öğrencilerin %80 başarı kaydeden yerleştirme sınavları üzerinden, birçok üniversite ve lise tercihlerinde Nesibe Aydın dershanelerinde gördükleri eğitimin başarılarını yakalamışlardır. Bunun en büyük etkilerinden bir tanesi de MEB onaylı olan Aydın yayıncılık kitaplarının, öğretici, bilgilendirici ve kapsamlı yapıya sahip olmasındandır.

Nesibe Aydın Okulları bir aile şirketi olarak hizmet vermektedir. Yurt içinde ve yurt dışında, ortağı bulunmadan Nesibe Aydın ve Hüsamettin Aydın tarafından kurulmuştur. Resmi unvanı Aydın Yayıncılık ve Eğitim Hizmetleri A.Ş’dir. Şirketin ortaklık yapısı 7470 sayılı ticaret sicil gazetesinde yer almaktadır.

Gelecek vaat eden ve güçlü hedefleri bulunan kurum, Türkiye’nin en iyi hizmetini veren firması olmak üzerinedir. Ayrıca yakın zaman içerisinde Ankara’da en iyi özel okul hizmetini uluslararasındaki standart ölçüsünde yürütebilmeyi hedeflemektedir.

Nesibe Aydın Okulları, Milli Eğitim Bakanlığı başta olmak üzere, Maliye Bakanlığı tarafından da birçok önemli ödüllere layık görülmüştür.

Nesibe Aydın Okulları İletişim Bilgileri
Adres; Roze Martin Caddesi (Rabindranath Caddesi) 719. sok. No:2 Yıldız – Çankaya / Ankara

Telefon: 0312 498 24 24
E-posta: anaokulu@nesibeaydin.k12.tr

Nesibe Aydın Okulları Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nesibe Aydın Okullarında kariyer yapabilirsiniz. Nesibe Aydın Okulları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. salim çorum dedi ki:

    Bilgi ve tecrübelerim konyanın eğitimde yeni yüzü olan nesibe aydın okullarında kullanma fırsatı istiyorum

  2. salim çorum dedi ki:

    ben 3 yıl tecrübesi olan merve eğitim kurumlar meram aymaz ve özel mehmet özdemir okullarında proje şefi olarak görev aldım nesibe aydın okulların ister aynı görev veya teknik eleman olarak görev almak istiyrum telefon numaram 0553 603 72 29

BİR YORUM YAZ