Neşe Plastik İş Başvurusu

1989 yılında kurulmuş olan firmamız sizlerin tüm plastik ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Özellikle biz Neşe Plastik olarak: Yapı ve inşaat sektöründe, Ev dekorasyonu sektöründe, Ambalaj sektöründe, Otomotiv sektöründe, Kırtasiye sektöründe tüm plastik ihtiyaçlarınızı sizlere sunuyoruz.

Bizler 20 bin metrekarelik kapalı alan içerisinde sizler için hizmet veriyoruz. Her zaman gelişmiş teknolojiden ve modernlikten yana seçimler yapıyor, ihtiyaçlarınızı gidermek için çaba sarf ediyoruz. Hem sanayi hem de evsel amaçlı pek çok ürün geliştiriyor ve üretiyoruz. Aynı zamanda bizler ISO, CE, TSE, SANITA, OEKO-TEX sertifikalarımızla da güvenilirlik sunuyoruz. Ürünlerimizi sadece üretmiyor aynı zamanda da laboratuvarlardaki testlerini de takip ediyor her zaman AR-GE çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bizler özellikle sadece üretmiyor aynı zamanda da ihracat içerisinde de bulunuyoruz. Günümüzde 60 ülkeye ürünlerimizi gönderiyoruz. Bizler Neşe Plastik olarak yurtiçinde ve de yurtdışında düzenlenen fuarlarda da kendimizi gösteriyor ve ürünlerimizi tanıtıyoruz. Bizler için her zaman müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bu nedenle de halkla ilişkiler ve pazarlama bölümünde uzman kadromuz ile sizlere hizmet sağlıyor, müşterilerimiz ile birebir konuşuyoruz. Aynı zamanda da sizlerin bizlerde istediği her türlü özel üretim ürünlerini de karşılıyoruz. Bu nedenle de bizleri tercih etmeniz her zaman sizlerin lehine bir durum sağlayacaktır. Her zaman sizlere uygun fiyatlara hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Neşe Plastik İletişim Bilgileri
Adres; TOSB : Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi 5. Cadde No:3 41420 Çayırova, Gebze, Kocaeli

Telefon: +90 262 658 10 90 – 95
Faks: +90 262 658 10 96
E-posta: nese@neseplastik.com

Neşe Plastik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Neşe Plastik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Neşe Plastik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ismet aydas dedi ki:

    iyi günler adım ismet ayda 44yasmdayım onka elektirik sirketinde 10 yıl vardıya ustası olarak gürev yaptım arbug makina sertifikam var ayrıca engel ve jonvayı makınalarında deneyimliyim

  2. zafer kılıç dedi ki:

    %44 engelli raporum var, ortapedi Çayırova’da Gebze’de oturmaktayım. Daha önce Megaplast’ta enjeksiyon oparatörlüğü yaptım 5 yıl. Yaşım 34, mezuniyet ilkokul.

BİR YORUM YAZ