Neşe Erberk Anaokulu İş Başvurusu

2002 yılında kurulan okulumuz sayesinde Türkiye’de yaşayan 1,5-6 yaş arasındaki çocuklarınız için hizmet veriyoruz. Bizim eğitim sistemimizin Türkiye’de ilk ve tek olmasının en büyük nedeni çocukların yeteneklerini geliştirmeye yönelik hizmet anlayışımızdan kaynaklanmaktadır. Dayatmacı ve ezberden eğitim sistemine karşı çocukların yeteneklerini keşfediyor ve buna göre bir eğitim planı çıkararak çocuklarınızın gelişimlerinin tamamlanmasına yardımcı oluyoruz. Uzman ekipler ile çalışıyor çocuk gelişim uzmanları ışığında çocuklarınızın sahip olduğu ama kullanmadığı yeteneklerini gün yüzüne çıkarıyoruz. Sevgi ve şefkat bizlerin eğitim anlayışının ilk belirtileridir.

Bizler için önemi olan: Çocukların kendilerini burada bir birey gibi hissetmeleridir. Her zaman duyarlı bir birey olma yolunda aşama kat etmeleridir. Özgüveni tam olan bireyler yetiştirmektir. Sorumluluk bilincinin aşılanmasıdır. Bu nedenle de bizler Neşe ERBERK Anaokulu olarak Türkiye’nin pek çok yerinde sizlerin değerli çocuklarına kaliteli bir okul öncesi eğitim sunmayı amaçlıyoruz.

Öncelikle Milli Eğitim Bakanlığı’nın ön görmüş olduğu programların dışında bir de Reggio, Emilia, High Scope gibi yöntemleri de çocuklarınız için kullanıyoruz. Çocuklarınızın sadece oyun oynamasını değil aynı zamanda da oyun oynarken bilinç kazanmasını istiyorsanız o zaman bizler Neşe ERBERK Anaokulu olarak bunu sizlere sunuyoruz. Pek çok bilim ve fen temalı oyunlarımız var ve öğrenciler bu oyunlar ile vakit geçirirken aynı zamanda da bilinçleniyorlar.

Neşe Erberk Anaokulu İletişim Bilgileri
Adres; Korukent Sitesi Çayır Sokak No: 6 Ortaköy – İSTANBUL

Tel: +90 530 312 26 66

E-posta: iletisim@joyfullhouse.com

Neşe Erberk Anaokulu Kariyer Olanakları
Okul insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Neşe Erberk Anaokulunda kariyer yapabilirsiniz. Neşe Erberk Anaokulu insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ