Nescafe İş Başvurusu

Kahve ülkemiz içerisinde severek tüketilen ve kişilerin hayatlarının ayrılmaz bir parçası olmuş noktalardan bir tanesidir. Her konuda olduğu gibi kahve konusunda da kalitenin büyük bir önemi vardır. Nescafe Türkiye ürünleri ile kahve seven kişileri baştan çıkarmaktadır. Eşsiz bir tada ve kokuya sahip olan kahve çekirdekleri ile üretim yapan bu firma sayesinde Türkiye içerisinde kahve sevmeyen kişilerin sayısı her geçen gün azalmaktadır. Bir Nestle ürünü olan Nescafe Türkiye her geçen gün müşteri kitlesini artırmaya devam etmektedir.

İyi besin iyi yaşam slogan ile hareket eden bir şirketin parçası olan Nescafe içeriğinin temizliği ile de göz kamaştırmaktadır en kaliteli kahve çekirdeklerinin kullanımınıza sunulmasını talep ediyorsanız mutlak sureti ile öncelikle Nescafe markasını denemeniz gerekmektedir. Şekerli, şekersiz, sütlü gibi farklı seçenekleri bulunan bu kahve markası size etkisi altında bırakacaktır. Yoğun bir günün ardından yapmanız gereken işler henüz bitmediyse yapmanız gereken şey hiç kuşkusuz ki bir bardak Nescafe hazırlamaktır. Nescafe Gold ve Nescafe Classic Coffee Mate eşliğinde servis edildiği zaman çok daha hoş bir aroma ortaya çıkarmaktadır. Siz de damak tadınıza uygun bir Nescafe seçeneği bulabilir ve hayatınıza bu enerji ile devam edebilirsiniz. Yapılan kampanyalar sayesinde çok kolay bir biçimde hediye bardak sahibi veya hediye kahve sahibi olabileceğinizi de unutmamanız gerekmektedir. Nescafe müşteri memnuniyetini en çok önemseyen kuruluşlardan bir tanesidir.

Nescafe İletişim Bilgileri
Adres; Merkez, Karacabey, Bursa

Telefon: (0212) 329 60 00

Nescafe Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nescafe firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nescafe insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Onur şahin dedi ki:

    Sizile çalışmak istiyorum 27 yaşındayım Bursada yaşıyorum yıllardır servis yapıyorum kitlem var

  2. Akan dedi ki:

    Fen bilgisi öğretmenliğinden mezunum. 37 yaşımdayım, iş arıyorum ve firmanızda çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ