Neova Sigorta İş Başvurusu

Sigorta kapsamı, işleyişi ve insanların sigortadan yararlanabilmeleri için Neova Sigorta önemli bir kurum olmaktadır. Birçok hizmeti, kampanyaları ve müşteri ile geliştirmiş olduğu politikaları ile, gelişmiş nitelik ve yapılara doğrudan cevap verebilmektedir.

Müşterileri için birçok hizmet içeriğini sunan Neova sigorta, gereken tüm sigortacılık hizmetlerini kaliteli bir şekilde vermektedir. Bunun için, Seyahat Sağlık, Güvenli Gelecek, Kasko Sigortaları, Trafik Sigortası, Ferdi Kaza Sigortaları, Konut Sigortaları, DASK üzerinde hizmet vermektedir. Ayrıca kurumsal alanda da birçok özel yapı şirketlerinin, İşyeri sigortaları, Kara Yolu Taşımacılığı ve Mühendislik sigortaları gibi birçok kapsamda hizmet sağmaktadır.

Sigorta bir güvencedir ve Neova Sigorta bu güvenceyi bireysel ve kurumsal müşteri için tüm yasal gerekliliklere uygun olarak sağlamaktadır. Olası bir problemde sigorta kapsamına giren her bir detay, unsur ve içerikler ile, gerekli prosedürler uygulanmaktadır. Yasalara uygun olarak bir kasko durumlarında ya da olası sigorta kapsamına giren her bir unsurda Neova Sigorta üzerine düşen görevi yapmaktadır. Müşterilerini mağdur etmeden ve ilişkilerini en iyi boyutta tutarak, kaliteli sigortacılık hizmetini en etkili bir şekilde yerine getirmektedir.

Neova Sigorta Hasar işlemlerinde de kanuna uygun olarak sigortalıların gerekli işlemlerini nasıl yapabileceklerini de açıklamaktadır. Gerekli çalışma prensipleri, sosyal sorumluluk bilinci ve kaliteli bir hizmet üzerinde her türlü hassasiyetin bilincinde hareket etmektedir. Ayrıca sigorta kapsamında birçok kampanyalarla da, sigortacılığa ilişkin hizmetlerden yararlanılabilmesini sağlamaktadır.

Neova Sigorta İletişim Bilgileri
Adres; Kozyatağı E-5 Yan Yol Üzeri Şaşmaz Plaza No:6 Kat 3-5 34742 Kadıköy / İstanbul

Telefon: 444 1 636

E-posta: arabulucu@neova.com.tr

Neova Sigorta Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Neova Sigorta firmasında kariyer yapabilirsiniz. Neova Sigorta insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ