Neomarin İş Başvurusu

Alışveriş merkezleri geçmişte sahip oldukları kısıtlı amaçları her geçen gün artırmaktadır. Bu mekanların artık yalnızca ürünlere göz atmak için değil aynı zamanda eğlenmek için ziyaret edildiği gözden kaçmayan ayrıntılardan bir tanesidir. Zamanın su gibi aktığı İstanbul’un Pendik bölgesinde hizmet veren Neomarin Alışveriş Merkezi de bu mekanlardan bir tanesidir. Her yaş grubundan insanın çok hoş bir biçimde zaman geçirebileceği noktalardan bir tanesi olan Neomarin 130 adet mağazayı içerisinde bulundurmaktadır. Bu mağazalar hem yurtdışında hem de yurt içerisinde belirli bir saygınlığa sahip olan markalardır.

İçerisinde barındırdığı 20 adet yeme-içme mekanı ile tam manası ile 600 kişiyi aynı anda içerisinde bulunduracak kadar geniş bir yemek alanına da sahiptir. Daha önce de belirtildiği gibi alışveriş merkezlerinin kullanım amacı değiştiği için bu tip ek hizmetlerin ne denli önemli olduğu vurgulanması gereken noktalardan bir tanesidir. Alışveriş merkezini ziyarete gelen kişilerin kolay bir biçimde arabalarını park edebilmeleri için geniş bir park alanı da bulunmaktadır. Alışveriş merkezinin hem toplu taşıma araçları ile hem de bireysel araçlar vasıtası ile çok kolay bir biçimde ziyaret edilmesi Neomarin severlerin en memnun kaldıkları noktalardan bir tanesidir. Tam olarak 36.000 metre alana kurulan bu alışveriş merkezi içerisinde barındırdığı imkanları her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir. Bu gelişimin yansıması da çok kolay bir biçimde ziyaretçi sayılarından anlaşılmaktadır.

Neomarin İletişim Bilgileri
Adres; E5 Yolu üzeri Kaynarca Mahallesi Tersane Kavşağı Elka Sokak No:33 Pendik İstanbul

  0216 670 1200
  neomarin@neomarin.com.tr

Neomarin Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Neomarin firmasında kariyer yapabilirsiniz. Neomarin insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ