Neolife Tıp Merkezi İş Başvurusu

2010 yılının sonlarına doğru hizmete giren Neolife Tıp Merkezi, tıp konusunda önemli gelişmeler kaydederek hizmet vermektedir. Kanser tanı ve tedavisinde birçok önemli teknolojik ekipman ve tecrübeli ekipleri bir araya getirerek bünyesi altında çalıştırmaktadır. Çağdaş sağlık hizmeti sürdürme açısından büyük bir yapıya sahip olarak çeşitli yatırımlar gerçekleştirmiştir.

Ulusal ve uluslararası bir alanda onkolojik çalışmalarda önemli bir başarıyı elde etmiştir. Ayrıca 2011 yılında sahip olduğu, ISO 9001-2008 sertifikası ile kalite standartlarını gözeten yapısını göstermektedir. Ayrıca, 2013 yılında JCI akreditasyon sertifikasına sahip olmuştur. Bu sayede Neolife Tıp Merkezinin sağlık hizmetindeki kalite standardı yerine oturmuş ve kanıtlanmıştır.

2013 yılında Bükreş’te açılan bir Neolife Tıp Merkezi şubesiyle ‘de uluslararasındaki belirlenen hedeflere bir adım daha yaklaşılmıştır. İstanbul’daki başarıların devam ettiği ve model olarak İstanbul’daki şubenin başarılı sonuçlarının da takip edildiği Bükreş’te, bu sayede etkili bir hizmetin verilebilmesi, uluslararası bir alana sıçratılmıştır.

Hasta ve Hekim arasındaki ilişkilerin üst düzeyde tutulduğu, memnuniyet içeren bir çaba, Neolife Tıp Merkezinin genel anlamdaki başarısını göstermektedir. Hedefler konusunda önemli bir amaçlar ile, sürekli bir kalitede artış, verilen hizmette başarılar ön plana alınmaktadır. Ayrıca Neolife Tıp Merkezi, En son Bağdat olmak üzere, Rusya, Azerbaycan, Arnavutluk, Bulgaristan ve Moldova açılan irtibat ofisleri sayesinde, komşu ülkelerde bilinirlik arttırılmaya çalışılmaktadır.

Neolife Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Levazım, Yücel Sok. No: 6, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Tel: +90 212 231 0303
Faks: +90 212 219 8222
E-posta: info@bozlu.com

Neolife Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Neolife Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Neolife Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ