Nene Hatun Hastanesi İş Başvurusu

İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan Nene Hatun Hastanesi olarak 1998 yılında hizmete açılmış bulunmaktayız. Hastanemizin kuruluş amacı, tüm branşlarda sağlık hizmeti vererek insanların sağlık konusunda kaliteli ve mükemmel hizmetler almasını sağlamaktır. Özellikle de Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında profesyonel olan hastanemiz, en yeni teknolojilerle hazırlanmış ve sağlık sektörünün en modern cihazları ile kullanıma sunulmuştur.

5 modern ameliyathanemiz, tüm personeli bayan olan 2 doğumhanemiz, mikrobiyoloji ve biyokimya laboratuvarlarımız, radyoloji, renkli doppler ultrason laboratuvarımız, tam donanımlı yeni doğan ünitemizle mükemmel ötesi hizmetlere imzamızı atmaktayız.

Temel amacı insan sağlığı için kaliteli hizmetler sunmak olan Nene Hatun Hastanesi, özellikle de Kadın Doğum ünitesi 2002 yılında hastanenin B Bloğunda hizmete başlamıştır. Özellikle de doğum konusunda en özenli ve mükemmel sağlık hizmetini veren hastanemiz, hastalar ve hasta yakınları tarafından da daima olumlu ve iyi yönde yorumlar almaktadır. Her ne kadar özel bir hastane olsa da hastanemizin pek çok kurumla da anlaşması bulunmaktadır. Tam donanımlı erişkin yoğun bakım ünitesi ile de her türlü sorun durumunda anında müdahale edebilme imkanımız bulunmaktadır. Hemen her hastalık alanında mükemmel hizmetleri ile İstanbullulara ve gerek Türkiye’nin gerekse de dünyanın pek çok yerine sağlık hizmeti veren hastanemiz, son olarak Medicine Hospital ile birleşmiş ve Medicine Hospital Asya ismini almıştır. Ancak halen eski alışkanlığını değiştirmeyen hastalarımız hastanemizi eski adıyla anmaktadır.

Nene Hatun Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Adnan Menderes Mahallesi Doktor Refik Saydam Caddesi No:9 Palandöken / Erzurum

Nene Hatun Hastanesi Kariyer Olanakları
Nene Hatun Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Nene Hatun Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ