Nemtaş Denizcilik İş Başvurusu

Nemtaş Denizcilik olarak dünya çapında dökme yük gemi işletmeciliği alanında profesyonel hizmet vermektedir. Türkiye İş Bankası’nın bir iştiraki olan firmamızda kuru yük gemilerimizle kömür, demir ve tahıl taşımaktayız. 1981 yılında İzmir- Aliağa’da limancılık hizmeti vermek amacıyla kurulan şirketimiz, brokerlik, antrepoculuk, gemi acenteciliği ve gemi söküm gibi alanlarda hizmet vermekte idi. Ancak 1988 yılında İş Bankasının himayesine geçen firmamız, ilk gemisi M/V NEMTAŞ’ı alarak armatörlüğe de ilk adımını atmıştır. 1990’lı yıllar ile birlikte de daha da gelişip ilerleyen firmamız 4 gemilik bir filoya ulaşmış bulunmaktadır.

2000’li yıllara gelindiğinde de hızla büyüyen ve gelişen Nemtaş Denizcilik, faaliyet alanlarını daha da çeşitlendirerek hızla yoluna devam etmektedir.

Nemtaş Denizcilik olarak özellikle de Petrol Ofisi deniz taşımalarını yapmak üzere aldığımız 3 tanker, Türkiye’nin ilk özel limanı Gemport’un % 51 hissesini almak ve Aliağa gemi söküm faaliyetlerine başlanması, firmamız için bir dönüm noktası olup ilerlememizi daha da hızlandırmıştır. Firmamızda geriye dönüp baktığımızda kuru yük gemisi olarak başladığımız sektörde ne kadar ilerlediğimizi görebilmemiz mümkündür. Aslında Nemtaş olarak amacımız, tüm deniz ve kara çalışmalarımıza doğayı ve çevreyi koruyan kaliteli ve mükemmel hizmetler hizmetlerle yolumuza devam etmek ve teknolojik gelişmeler sayesinde de ilerleyişimizi sürdürmektir. Güçlü mali yapımız, genç filomuz, yüksek motivasyonlu kadromuz ve uluslararası hizmetlerimizle dünyanın önde gelen firmaları arasında yerimizi almaktayız.

Nemtaş Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; Akdeniz Mah. Atatürk Cad. no:92-5 35210 Konak İzmir

Nemtaş Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nemtaş Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nemtaş Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Merhaba ben usta mk tayfasiyim Ulusoy as den emekli oldum Ulusoy 80000 tonluk dökme ce gemilerin de çalıştım 2016 dan 2020 ye kadar çalıştım 25 yıllık tecrübe ile sizde çalışmak istiyorum evraklarim hazır ayni zamanda motor bakim ustasıyım 05343886707 iyi günler

 2. muzaffer çiltaş dedi ki:

  yeterligim yağcı makina teknisyenim makina bakim onarım kaynak bilgisine sahibim gemi deneyim var daha once tersanede gemi tamiratı yapıyordum tanker sertifikam var petrol ve kimyasal sagılarımla iyi çalişmalar. not:refarans da göstere bilirim
  Yorumunuz denetim için bekliyor. 0545 224 45 25 – 0534 920 78 63

 3. ATAKAN TENGİZ dedi ki:

  MERHABA İyi günler
  Yeterliliğim yağcı
  Öncelikle emeklerinizden dolayı hepinize teşekkürler…
  Saygılar

  ADI SOYADI :ATAKAN TENGİZ
  CEP TEL: …….
  PASS NO: …….
  PASS GEÇERLİLİK:17 ŞUBAT 2017
  LİMAN CÜZDAN:S00174190 – 23.02.2021
  SİCİL LİMANI:İZMİR 6969010088
  SAĞLIK RAPORU GEÇERLİLİK:07 OCAK 2018
  KİMYASAL VE PETROL TANITIM VAR.
  GÜVENLİK VAR.

  ÇALIŞTIĞI YERLER:
  FENER DENİZCİLİK – GÜNEY YILDIZI (KURUYÜK 2008 YILINDA)

BİR YORUM YAZ