Nemport Limanı İş Başvurusu

1999 yılında projelendirilen Nemport, 2009 yılında Ege Bölgesinde hizmet vermeye başlayan ilk özel konteyner limanıdır. Nemport Limanı, Ege Bölgesinde verdiği hizmetler ile ihracat ve ithalatçı firmalara mükemmel hizmetler sunmaktadır. Özellikle de dolu ihracat gemileri limana 7/24, istedikleri her zaman ulaşabilir ve mesai dışında hiçbir ücret ödemeden işlemlerini yerine getirebilirler. Ayrıca Nemport Limanı’nda her türlü dolum ve boşaltma işlemleri için oldukça geniş bir ekipman parkı ve uzman bir kadro hizmet sağlamaktadır. 2000 metrekare üstü kapalı alanımız ile olumsuz hava koşullarından yüklerinizin etkilenmesini önleyen firmamız, konteyner yükünü sabitleme ve dolu konteynerleri ilaçlama konularında da sertifikalı olarak hizmet sunmaktadır.

3300 metrekare alana kurulu, A tipi gümrüklü Nemport genel antreposu, 2010 tarihinden itibaren ithalat ve ihracatçılara hizmet sunmaktadır. 45 ton, 25 ton, 16 ton ve 5 tonluk tam donanımlı makine parkından birer adede sahip firmamızda aynı zamanda da 3 tonluk 9 adet makine parkı mevcuttur. Ayrıca her türlü gıda ve hassas yük türüne de özenle ve büyük bir hassasiyetle hizmet vermemiz nedeni ile yüksek depolama standartlarımız oldukça mükemmel bir şekilde hizmet sunmamızı sağlamaktadır. Limanımızın Aliağa Gümrük Müdürlüğüne olan yakınlığı da herhangi bir sorun yaşanmaması ve evrak işlerinin kolayca yerine getirilebilmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Limanımızın konteynır terminali içinde konumlanması da tahliye edilen konteynırların ara taşıma maliyetlerinin ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Nemport Limanı İletişim Bilgileri
Adres; Siteler Mahallesi, Petrol Ofisi Caddesi, No: 12 Nemrut Körfezi, Aliağa 35800 – İzmir

Telefon:
+90 232 618 30 01
e-posta: ik@nemport.com.tr

Nemport Limanı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nemport Limanı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nemport Limanı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. cengaver kocakahya dedi ki:

  vinç oprotoruyum 20 yil tercubem iş ariyoru 0 536 2160901

 2. Mansour dedi ki:

  Selamlar nemport limani İskelesi’nde basit bir
  is olarak istiyorum

 3. haldun boyacı dedi ki:

  aliağa da bana uygun bir departmanınızda çalışmak isterim 2 üniversite mezunuyum 10 yıllık iş deneyimim var

 4. yunus dedi ki:

  sl 15 yıllık forklift oparatörüyüm öz nakliyat piyasa ve son olarak datesco kipada 10 yıl görev yaptım geçen hafta küçülmeden dolayı toplu çıkış yaptılar 1.5 tonluktan 30 tonluğa kadar birçok makinada tecrübem var.

BİR YORUM YAZ