Nehir Hastanesi İş Başvurusu

Nehir Hastanesi Elbistan’da hizmet vermektedir. Kadrosunu uzman hekimlerden kurmuştur ve aralarında bir tane anesteziyoloji uzmanı, 1 tane genel cerrahi uzmanı, bir tane çocuk hastalıkları uzmanı, bir adet iç hastalıkları uzmanı, 1 tane kadın hastalıkları ile buna bağlı doğum uzmanı bulunur. Bunlar dışında bir tane tıbbi mikrobiyoloji uzmanı ile bir kalp ve damar cerrahisi uzmanı ve bir nöroloji uzmanı bulunur. Ayrıca bir tane de radyoloji uzmanı Nehir Hastanesi’nde çalışmaktadır. Nehir Hastanesi Kahramanmaraş ilindedir ve Ceyhan Mahallesi’nde konumlandırılmıştır. Girne Caddesi numara on üç’te hastaneye ulaşabilirsiniz.

Bölgesel anestezi ve ağrısız doğum için popüler olan adreslerden biridir. Nehir Hastanesi online randevu sistemi geliştirmiştir ve laboratuar sonuçlarına da resmi sitesinden erişilebilir. İnsana odaklanmış olan ve sağlık için ne gerekiyorsa o hizmeti veren uzmanları ve güler yüzlü personeli ile Nehir Hastanesi Kahramanmaraş’ın en iyi hastanesi olma yolunda ilerliyor. Hastane’de görüşü ve sosyal durumu ne olursa olsun herkese hizmet verilmektedir. Özel bir hastaneden beklenilen her türlü hizmet ve daha fazlası için emeklerini sürdüren hastane görevlileri hasta bakıcısından doktoruna kadar en ideal yardımda bulunur. Fiyatları ise hizmet ile kaliteden ödün vermeden en asgari düzeyde tutulmaya çalışılır.

Tıp dünyasındaki tüm gelişme ve yenilikleri takip eden ekibi ile en güncel ve modern hizmetleri alabilirsiniz. Yapılan araştırmalar ile hastane bünyesinde alternatif hizmetler vermektedir.

Nehir Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Girne Cad. No:13, Elbistan / Kahramanmaraş

Telefon numarası: (0344) 415 25 15

Nehir Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nehir Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Nehir Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ