Nehir Güvenlik İş Başvurusu

Ülkemizde faaliyete geçmiş olan ilk güvenlik firmalarının başında gelen Nehir Güvenlik Şirketi 1995 yılında kurularak hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu zamandan itibaren sektörde öncü nitelikler ile yer almaktadır ve pazat payının büyük çoğunluğu Nehir Güvenlik’te bulunmaktadır. Özenle seçtiği personelleri ile yılların verdiği tecrübeyi birleştirerek dünya çapında hizmet vermektedir. Ülkemizde gerçekleştirilen tüm organizasyonlarda da aktif şekilde görev almaktadır. Teknik altyapısını, personel eğitimini ve modern destek anlayışını 5188 nolu kanun gereğince yerine getirmektedir.1995 yılından bu yana güvenlik konusunda akla gelen ilk firma Nehir Güvenlik olmuştur.

Günden güne gelişen tecrübesi ve hizmet anlayışı ile çalışma alanlarını genişletmiştir ve grup şirketi kurmuştur. Bunlardan biri de temizlik üzerinedir. Nehir güvenlik ve temizlik hizmetleri farklı limited şirketler bünyesinde olsalar da hepsi Nehir’e bağlıdır. Firma ailesine her zaman yenilerini ekleyerek ve sürekli çalışarak büyümeye devam etmektedir Nehir Güvenlik ve Özanadolu Temizlik Limited Şti dışında Nehir Temizlik Gıda İnşaat Oto Tur. San Tic. Limited Şirketi, Nehir Groep, Öz-El Güvenlik, Asl Temizlik Organize, Öz Anadolu Temizlik ve Doruk Taşımacılık firmaları adı altında kamuya ve şirketlere hizmet vermektedir. Temizlik hizmetlerinde personel hizmeti sağlanırken katı atık yöntemini ile belediyelere de yardımcı olunur. Filo kiralama yapılabilir ve hatta şehir içi ya da şehirler arasında kargo taşımacılığı gerçekleştirilebilir. Özel güvenlik hizmetleri dışında grup şirketleri ile ülkemizde dünyaya faaliyetlerine devam etmektedir.

Nehir Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Kemalpaşa Mah. Sultan Murat Cad. No:31 K:1 D:1 Küçükçekmece / İSTANBUL

Nehir Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nehir Güvenlikte kariyer yapabilirsiniz. Nehir Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ