Negmar Denizcilik İş Başvurusu

Negmar 2008 yılında kurularak, hizmetine başlamıştır. Uluslararası bir yatırım ve denizcilik sektöründeki girişim için kurularak İstanbul’da merkezi bulunmaktadır. Negmar denizcilik uluslararası ve ulusal alanda faaliyet gösteren şirketleri bulunmaktadır. 14 ulusal ve uluslararası şirkete sahip olarak, hizmetini 3 yatırımcı aracılığı ile 1000 personel üzerinden gerçekleştirerek, varlığını sürdürmektedir.

Denizcilik ve lojistik alanında etkili bir yapıya sahip olan Negmar Denizcilik, uluslararası alanda büyük bir gelişme kaydetmektedir. Çalışmalarının başarıları ve sektörde sürekli gelişmesiyle, kendi bölgesine ve ulusal alanda bir değer katma işlemini göstermektedir. Ayrıca Negmar Denizcilik, 2013 yılında Negmar grubunun araç ve yolcu taşımacılığı hizmeti de başlamıştır.

Faaliyetlerinin bir diğer ise, Eskihisar Tavşanlı Hattıdır. Negmar, Eskihisar tavşanlı hattını, Narlı Feribot A.Ş ticari ada sahip olarak İstanbullines markası üzerinden açmıştır. Bu hat üzerinde Marmara Denizini dikey kesen hattıyla, 4 yeni feribot ile sektördeki konumu fazlasıyla belli ederek kanıtlamıştır. Geliştirmelerine sürekli devam eden Negmar denizcilik ulusal ve uluslararası alandaki etkisini güçlendirerek 2013 yılında 2 LPG gemisi daha satın almıştır. Güney Kore’de yer alan Hyundai markasından sipariş edilen 2 LPG gemisi, Negmar denizcilik bünyesinde var olan 2 şirket tarafından denize indirilmiştir. Bu şirketlerin isimleri, IGLC Dicle ve IGLC Anka’dır.

Negmar denizcilik, filoların etkisini, kalitesini ve varlığını daha iyi kılabilmek için Nbulkgas şirketini kurmuştur. Bu şirket filoların teknik desteğini sağlama hizmet vermektedir.

Negmar Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; Sarı Kanarya Sok. Yolbulan Plaza A.Blok Kat: 3 Kozyatağı / Kadıköy / İstanbul

Negmar Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Negmar Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Negmar Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Bayramali baglan dedi ki:

  Yakın yol ikinci mühendisim 30 yıllık gemiciyim uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum

 2. Satı dedi ki:

  18 yıll kimyasal tankerlerde pompacı reis olarak calıştım tüm evraklarım hazır

 3. Serdar akkus dedi ki:

  Usta gemiciyim 10 yıldır deniz tecrübem var uygun işlerde şirketlerde mesleğime guveniyorum

 4. kemal kuzu dedi ki:

  slm gemiciyim tanker ve kimyasal sertifikalarım var tüm evraklarım hazır 1 seneyi aşkın dadaylılar denizcilikte çalıştım ilgilenirseniz sevinirim 05464377978

 5. Servet karahan dedi ki:

  Is ariyorum cuzdanim yyeni geldi bostayim gemici adayi olarak

 6. serkan çoban dedi ki:

  Kamorot belgelerim var, Arkas’ta çalıştım. Şu an boştayım, iş arıyorum.

BİR YORUM YAZ