Nefisso İş Başvurusu

Kuruyemiş alanında etkili bir marka olan Nefis Kuruyemiş, İbrahil Halil Bakışgan tarafından 1960 yılında kurulmuş ve temeli atılmıştır. İlk faaliyetlerin ve kuruyemiş alanındaki satışları Gaziantep’te açılan bir kuruyemiş dükkanı sayesinde başlamıştır. Zamanla yapılan satışlar ve talepler ile ulusal çapta birçok alanda büyük bir marka haline gelen Nefisso markası ortaya çıkmıştır.

Anlayış ve ilke prensipleri olarak Amatör Ruh ve Profesyonellik düşüncesiyle uzun bir yol kat edilmiştir. Nefisso, amaç olarak tüketicilerinin memnun kalacakları ve ağızlarında hoş bir tat bırakacak, kuruyemiş üretimini yapabilmek için özel bir çaba sarf etmektedir.

İlerleyen adımlar ve zamanla büyüme ile 2012 yılında büyük bir adım atılmıştır. Bu büyük adım, Nefis Bereket Mağazacılık ile ortaya çıkmıştır. Nefis Bereket mağazacılığın amacı, kaliteli ve sağlıklı kuruyemişlere ek olarak yöresel tatları da yer vermek üzere gerçekleşmektedir. Nefis Bereket Mağazacılık bu bağlamda, baharat, çikolata ve şekerleme alanlarında da ürün yelpazesini genişletmiş ve müşterilerinin memnun kalacakları bir kaliteyle cevap vermiştir.

Kalitenin artması, ürün yelpazelerinin genişlemesi ve talebin yükselmesiyle Nefis Bereket Mağazacılıkta aynı oranda yükselmiştir. Ülke çapında verilen hizmet sayesinde baharat tüketiminde de yeni bir marka çalışmaları başlamıştır. Bu marka Enfesso Baharat’tır.

Nefisso, Kaliteli üretim 5000 metre kare kapalı üretim sahasında yapılmaktadır. Ayrıca ISO 9001-2000 ile ISO-22000 kalite yönetim belgelerine sahiptir.

Nefisso İletişim Bilgileri
Adres; 2. Organize San. Böl. Dursun Bak Bulv. 83216 Sk. No: 16 Şehitkamil / Gaziantep

Nefisso Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nefisso firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nefisso insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ