Nef İş Başvurusu

Nef, 1992 yılında Şen Timur Gümrükleme ve Dış Ticaret Limited Şirketi bünyesinde kurulmuştur. Gümrük komisyonluğu ve aracılık hizmetleri için kurularak, Türkiye’de hizmet veren bir markadır. 2007 yılında unvan değişikliğine giderek Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım A.Ş unvanını alarak varlığına devam etmiştir.

Bugün hizmet ve amaç olarak Nef, Türkiye ve Türkiye dışarısındaki bir çok ülkede, inşaatlık çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca gayrimenkul alım, satım, yapımı ve geliştirilmesi alanında da oldukça büyük bir faaliyete sahiptir.

2009 yılında ise Timur Gayrimenkul şirketinin Nef markası oluşturulmuştur. 2011 yılında Nef, İstanbulda ilk konut projesini tamamlamıştır. İlk konut projesi Nef 04 Apartments Kemerburgaz’dır. Nef 2013 yılında Ermn Yapı Turizm Sanayi Ticaret ve Limited şirketi ile birleşerek faaliyetlilerine devam etmiştir.

Nef, misyon ve vizyon olarak önemli adımlara ve amaçlara sahip olarak hizmet vermektedir. Vizyon olarak gözetmiş olduğu hedeflerinde, Sektörün en iyi uygulama örneği olarak bilinmeyi hedeflemektedir. Ayrıca misyon değerleri olarak, Keşfedilmeyen beklentileri karşılamak, ulaşılması kolay yaşam alanları sunmak, tasarlamak ve mutluluk yaymak üzerinedir.

Nef ayrıca, sürekli yenilenmeye, topluma katkı sağlamayı, gelişmeyi, başarıyı sürekli sağlayabilmek için artı değer katmayı, paydaşların mutluluğu için özel ilkeler ile çalışmayı prensip hale getirmiştir.

Nef birçok ödüle sahiptir. Bu ödüllerden bazıları 2015 yılında alınan New York Nef projesidir. Nef, Yüksek Katlı Binalar projesi için Dünyanın En İyi Projesi Ödülünü almıştır.

Nef İletişim Bilgileri
Adres; Levent, Büyükdere Cad. Yapı Kredi Plaza C Blok No: 201, Beşiktaş/İstanbul

E-posta: info@nef.com.tr

Tel: 444 9 633

Nef Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nef firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nef insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ