Necmettin Erbakan Üniversitesi İş Başvurusu

Yüksek öğretim, toplumların oluşturdukları ve oluşumu tarihler boyunca süren medeniyetlerin inşasına katkıda bulunmanın en temel basamağıdır. Üniversitelerin görevi, sadece var olan bilginin öğrencilere aktarım yeri olmak değildir. Üniversiteler, aynı zamanda bilginin üretildiği, paylaşıldığı ve arşivlendiği merkezlerdir. Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden biri de Konya’da eğitim vermektedir. 2010 yılında Konya’da devlet üniversitesi olarak hizmete başlayan Necmettin Erbakan Üniversitesi, 14 fakülte, 1 konservatuar, 4 enstitü ve 2 yüksekokuldan oluşmaktadır. İlk olarak Konya Üniversitesi adıyla açılışı yapılan üniversitenin 2012 yılında ise adı Necmettin Erbakan Üniversitesi olarak değiştirilmiştir. “Konya’nın yeni yüzü” sloganıyla Türkçe ve İngilizce olarak hizmetlerine devam eden üniversitemiz, Rektör Prof. Dr. Muzaffer Şeker yöneticiliğinde yoluna devam etmektedir.

Sosyal ve Beşeri Bilimler, Mühendislik ve Mimarlık, Fen, Turizm, Eğitim Bilimleri, Havacılık ve Uzay Bilimleri, Tıp, Diş Hekimliği, Güzel Sanatlar, İlahiyat Fakülteleri, Yabancı Diller Yüksekokulu, Sağlık Bilimleri Enstitüsü gibi fakültelerde eğitim verilmektedir. Üniversitemiz, değerli öğrencilerimize daha iyi bir gelecek sağlamaya odaklı, interaktif bir öğretme ve öğrenme modeli oluşturma azmindedir. Konya’da üniversite eğitimi almak, bilim ve teknoloji üretimine odaklı, toplumun değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek donanıma sahip, bağımsız düşünebilmeyi, disiplinli çalışmayı hedefleyen bir birey olmayı sağlamaktadır. Geçmişimizden ve geleneklerimizden güç alarak devam ettiğimiz yolumuzda, ülkemizin geleceğine yön verecek bir nesil yetiştirmekte, çağımızın gelişmeleri ile geleceğimizi birlikte inşa etmekteyiz.

Necmettin Erbakan Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğü Yenişehir Mah. Dr. Hulusi Baybal Cad. No:12 Kat:25 Selçuklu / KONYA

Telefon : 0332 221 05 00
E-posta : bilgi@erbakan.edu.tr

Necmettin Erbakan Üniversitesi Kariyer Olanakları
Üniversite insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Necmettin Erbakan Üniversitesinde kariyer yapabilirsiniz. Necmettin Erbakan Üniversitesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ