Necip Fazıl Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Kahramanmaraş’ta bulunan Yenişehir Devlet Hastanesinin ve Kadın Doğum ve Çocuk Hastanelerinin ,20 Ocak 2012 itibari ile Sağlık Bakanlığı tarafından isimleri Necip Fazıl Şehir Hastanesi olarak değiştirilmiştir. 1948 yılında hizmete açılan hastanemiz, 6 hizmet binamız, 1000 yatağımız, 150 polikliniğimiz, 25 ameliyathanemiz, 90 yataklı yoğun bakım ünitemiz, 20 yataklı hemodiyaliz ünitemiz, anjiyo ünitemiz, yanık tedavi ünitemiz ve modern sterilizasyon ünitemiz ile son teknolojiyle donatılmış Türkiye’nin ilk şehir hastanesi olma özelliğine sahip bulunmaktayız.

Eğitimli ve deneyimli personeli ile sürekli gelişen hastanemiz aynı zamanda A- II tipinde hizmet vermektedir. Yılda 50 binin üzerinde ameliyat, 70 binin üzerinde hasta yatışı ve 2 milyon poliklinik başvuru alan hastanemiz, hasta- çalışan memnuniyetini ön planda tutan ve kaliteli hizmetler sunan bir hastanedir. Her türlü hizmetin özenle sunulduğu Necip Fazıl Şehir Hastanesi, yatan hastalar için tek ve çift kişilik odalar, odaların tamamında buzdolabı, televizyon, 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi, şampuan ve duş jeli bulundurmaktadır. Ayrıca bakanlık şartlarına uygun şekilde oluşturulmaya çalışılan hastanemizde engelli ve yaşlı hastalarımız için yerden yönlendirme, kabartma harita, asansörlerde sesli uyarı sistemi gibi kolaylaştırıcı hizmetler bulunmaktadır. Hasta yakınlarımızın servis önünde beklerken rahatını sağlamak adına da oturma grupları ve koltuklarla bekleme salonu oluşturulmuştur. Sağlık otelciliği hizmeti çerçevesinde verdiğimiz hizmetlerde tüm hastalarımıza kesintisiz kablosuz internet hizmeti sunmaktayız.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Gaziantep Yolu 14. Km Karacasu Mevkii Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ
Tel: +90.344 228 28 00
Fax: +90.344 251 51 05
E-Mail: kahramanmarasdhs12@saglik.gov.tr

Necip Fazıl Şehir Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Necip Fazıl Şehir Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Necip Fazıl Şehir Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ