Nebim İş Başvurusu

Nebim, Türkiye’nin tekstil sektörüne hitap eden yazılım türüdür. Tekstil sektöründe nebim yazılım türünün tercih edilme sebebi ise renk, beden ve kavala takibinin yapılabilmesidir. Cari hesap modülünü, stok ve fatura modülleri olmadan satmama işine nebim denmektedir. Tekstil sektöründe cari hesap, müşterileri, satıcıları ve bankaları takip edebilecek olan modüldür.

Nebim, Microsoft yazılımlarında Microsoft SQL Server DB Administrator ile ortak bir çalışma yapmaktadır. Ancak nebim firması kullanmak isteyen firmaların öncelikle SQL veritabanı ile entegre olan ayrı bir yazılımı da geliştirmeleri gerekmektedir. Aslında nebim olarak işletmelerin ihtiyaç duyabilecekleri bir takım paket programları satan yazılım firması durumundayız. Firmamız,1996 yılında Neyir Örme Sanayi bilgi işlem merkezi olarak kurulmuştur. Nebim ismini ise Neyir’in “ne”si, bilgi işlemin “bi”si ve merkezinin “m”sini bir araya getirerek oluşturduk.

Performansı oldukça yüksek olan programımız, ar-ge masrafı olmayan bir program olma özelliğine sahiptir. Nebim ile 40 yılı aşan birikimiz sayesinde yazılım hizmeti vermekteyiz. Türkiye’nin önde gelen yerli yazılım üreticilerinden de biri olma özelliğimizle ve 500 kişiyi aşan ekibimizle verdiğimiz hizmette 9 binden fazla firmaya ve 60 binden fazla kullanıcıya ulaşmış durumdayız. Aslında yaptığımız iş, ERP yazılımlarını geliştirip bu yazılımları kullanacak firmalarla ilgili uyarlama hizmeti vermektir. Uyarlama projesi esnasında firmaların anahtar kullanıcıları ile birlikte çalışarak projenin başarı ile tamamlanmasını ve hizmet verdiğimiz firmanın memnun kalmasını sağlamaktayız.

Nebim İletişim Bilgileri
Adres; Yıldız Posta Caddesi Dedeman İşhanı No: 48 Kat: 10-11 Gayrettepe, İstanbulNebim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nebim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nebim insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ