Near East Bank İş Başvurusu

KKTC’nin en büyük bir kuruluşu olarak 5000’den fazla personeliyle hizmet vermektedir. 2012 yılında 1,1 milyar dolar bir varlığa sahip olarak, turizm, Sağlık, Finans ve Eğitim alanlarında hizmeti olan bir kuruluştur.

Near East Bank 18 yıl önce kurulan bir şirket olarak, potansiyel bir hizmet verimine sahiptir. Ayrıca Yakın Doğu Grubunun bir parçası olarak, verimli bir hizmet anlayışına sahiptir. Sürekli gelişmekte olan yapısıyla, aşamalı olarak pazar payını arttırmaktadır.

Near East Bank, bankacılık sektöründe önemli başarılara imza atan bir kuruluş olmaktadır. Fark yaratan,
Dinamik yapısı, Kaliteden ödün vermeyen ürün ve hizmeti, Müşteri odaklı çalışma prensipleri, ile Adada Yaşayan Kıtalıların Bankası olarak kaliteli bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu kazanım sürekli gelişme, istikrarlı grafikler ve dışa açılım politikaları ile her geçen gün biraz daha büyümekte ve gelişmektedir.

Önemli bir gelişmelerden bir tanesi de, Türkiye’de ilk temsilcilik açma iznini alan bir banka olarak da kalitesini göstermesidir. Türkiye Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından temsilcilik açma kapasitesine layık görüşmüş ve Türkiye sınırları içerisinde hizmete başlamıştır.

Toplumsak sorumluluk bilincinde de üzerine düşen görevleri en layığıyla ile yerine getirmektedir. Eğitim, sanat, spor gibi birçok alanda yatırımları ve destekleyici unsurları bulunmaktadır. Ayrıca Near East Bank, istihdam olarak 2015 yılında Haziran ayında toplam, 204 personel sayısına ulaşmıştır.

Near East Bank İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Meydanı Sokağı No:3 Lefkoşa, KKTC

Near East Bank Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Near East Bankta kariyer yapabilirsiniz. Near East Bank insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ