NDS Ajans İş Başvurusu

NDS Ajans, 1997 senesinde kurulmuştur. Pazarda çeşitli hizmetler sunan bu kuruluş, Doğrudan Pazarlama, Merchandising ve Bordrolandırma faaliyetlerine tüketicilerine hizmet sunmaktadır. 2011 senesinde Merkezi ABD olan SPAR GROUP ile anlaşma yaparak daha da güçlenmiştir. Bu şirket dünya da mağaza içi merchandising konusunda uzmandır ve bu alanda lider şirketlerden bir tanesidir. NDS Ajans, merkez olarak İstanbul’da bulunmaktadır. Ülkemizde toplam 5 bölgede hizmet sunmaktadır. Türkiye genelinde 7 ofisi bulunmaktadır.

Ülkemizin tanınmış firmalarıyla çalışan NSD Ajans, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri sayısını her geçen gün arttırmayı başarmıştır. Hizmet sunmuş olduğu markaları da kendi markası olarak gören firma, titiz hizmetler sonucunda bu firmalarla birlikte büyük başarılara imza atmıştır.

SPAR NDS ismi ile daha da profesyonelleşen bir kurum halime gelen ajans, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için profesyonel hizmetler sunmaktadır. Zamanın önemli olduğu günümüzde sadece birkaç saat içinde web tabanlı sistem sayesinde saha da işlerini en iyi şekilde tamamlamaktadır. Bu web tabanlı sistem sayesinde mağazalardaki durum gerçek zamanlı takip edilebilmekte ve analiz işlemleri kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

NDS Ajans İletişim Bilgileri
Adres; İçerenköy, Golden Plaza No:29 D:6, Ataşehir İstanbul

Tel: 0216 467 60 03-04.

E-posta: info@ndsajans.com.tr

NDS Ajans Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda NDS Ajans firmasında kariyer yapabilirsiniz. NDS Ajans insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ilker gedik dedi ki:

    Slm: çelikboru kaynakçısıyım,sertifikam,test belgem var,yurt dışında iş arıyorum. 05462516864,,

BİR YORUM YAZ