NCity İş Başvurusu

Ncity 2006 senesinde Kayatürk tarafından faaliyete geçirilmiştir. Kocaeli vilayetimizin en fazla ziyaret edilen alışveriş merkezlerinden bir tanesi konumundadır. İzmit insanı için eğlencenin kapılarını açan bu alışveriş merkezi, bir yaşam stili haline gelmiştir.

Ncity Alışveriş Merkezi açılmış olduğu günden bugünlere kadar müşteri memnuniyetine önem vermiş ve kaliteli hizmet sunmak için profesyonel çalışmalar gerçekleştirmiştir. Eşsiz teras manzarası ile dikkat çeken bu alışveriş merkezi, ulusal ve uluslar arası seviyede bulunan 92 adet markasıyla hizmet sunmaktadır. Toplamda 60 bin metrekare alan üzerinde bulunan Alışveriş Merkezi 32 bin metrekare kullanılabilen alandan oluşmaktadır. Toplamda 300 aracın faydalanabileceği otopark alanında 3000 metrekarelik bir kapasite bulunmaktadır. 24 saat boyunca özel güvenlik tarafından korunan otoparkı ile gelen ziyaretçilere güvenli bir hizmet sunulmaktadır.

Yer olarak Kocaeli fuar alanının hemen bitişiğinde yer almaktadır. Ncity alışveriş merkezinin stratejik konumu Büyükşehir Belediye binasının yanında taşıması sonucunda daha da fazla artmıştır. Buna ek olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan 5 bin araçlık ücretsiz otoparkın da faaliyete sokulması fayda sağlamıştır. Ncity Kocaeli dışında Diyarbakır’da da yeni bir alışveriş merkezi açmıştır.

NCity İletişim Bilgileri
Adres; Oramiral Sağlim Dervişoğlu Caddesi Fuar Alanı Yanı İzmit/KOCAELİNCity Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda NCity firmasında kariyer yapabilirsiniz. NCity insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ