NBR İş Başvurusu

1987 senesinde faaliyete geçen firmayı Erhan Konuk ve Ercan Konuk kurmuştur. Firma beyaz eşya sektörü üzerinde yoğunlaşmıştır. Buzdolabı üreticilerine özel paslanmaz buzdolabı giydirme ve yan panel üretmekte ve pazarlamaktadır. İlk yıllarda üretmiş olduğu ürün portföyünü yıllar içerisinde geliştirmiş ve geniş bir hale getirmiştir.

Teknolojinin gelişmesi ve ülkemizde sanayileşmenin artması sonucunda daha iyi bir hizmet verebilmek amacıyla 2003 senesinde 3.000 metrekare kapalı alanda Manisa-1 fabrikasını faaliyete geçirmiştir. Bununla yetinmeyen NBR Makine, aynı şehirde 2010 senesinde Manisa-2 fabrikasını açmıştır. İkinci fabrika ilkine göre daha büyüktür ve toplamda 8.000 metrekare kapalı bir alanda bulunmaktadır. Manisa dışında da faaliyetlerini sürdüren firma 2008 senesinde Eskişehir’de 4.000 metrekare ve 2009 yılında Bursa’da yapmış olduğu ek tesisle toplamda 5 üretim fabrikasıyla hizmetlerini devam ettirmektedir. Ülkemizde ve yurtdışında yaptığı yatırımlarla daha da iyiye giden firma çağın gerektirmiş olduğu yeniliklere açıktır.

2001 senesinde TSE-ISO-EN 9002 belgesini almıştır. Ülkemizde ve yurtdışında hizmet vermiş olduğu en ünlü markalar ise VESTEL, ARÇELİK, BSH, INDESIT, ELECTROLUX, LIEBHERR, KLIMASAN ve CANDY-SÜSLER şeklindedir. Belirtmiş olduğumuz gibi sadece Türkiye değil dünyanın en tanınmış beyaz eşya üreticilerine de hizmet vermektedir. İhracat faaliyetlerini her geçen sene daha da fazla arttırmaktadır. Avrupa’da toplam 10’dan fazla ülkeye üretmiş olduğu ürünleri pazarlamaktadır. Kaliteli üretim anlayışı ile müşterilerinin güvenini kazanmış bir firmadır.

NBR İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Yolu 17.Km Pk.73 Kestel, Bursa

NBR Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda NBR firmasında kariyer yapabilirsiniz. NBR insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Durkadın gül dedi ki:

    İş arıyorum daha önce nefronege diyalize çalıştım işe ihtiyacım var yaşım 37 acil işe ihtiyacım var

  2. Durkadın gül dedi ki:

    İş arıyorum daha önce nefronege diyalize çalıştım işe ihtiyacım var

  3. Durkadın gül dedi ki:

    İş arıyorum daha önce nefronege diyalizde çalıştım işe ihtiyacım var.

BİR YORUM YAZ