Nazilli Özel Referans Hastanesi İş Başvurusu

Uluslararası alandaki sağlık standartlarına, kaliteli bir sağlık hizmeti anlayışına ve her zaman için güven unsurunu ilke edinen bir hizmet vermektedir. Nazilli Özel Referans Hastanesi, modern bir altyapıya sahip olarak bugünün teknolojisine uyumlu bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Sürekli olarak gelişmelerin izini takip ederek, güncelliğin farkında olarak, sağlık hizmetine yatırımlar yapmaktadır. Bu yatırımlarını, daha iyi bir sağlık hizmeti adına gerçekleştirmesi ve sürdürmesiyle, bugün binlerce hasta, sağlık hizmetinden en iyi şekilde yararlanarak tedavi görmektedir. Yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlayan geniş hizmeti ve yapısı ile de, süreklilik üzerinde sağlık hizmetini kaliteli bir yapı üzerinde devam ettirmektedir.

Nazilli Özel Referans Hastanesi, 2007 yılında tıp merkezi olarak hizmete başlamıştır. Sonrasında 2011 yılında önemli bir büyüme kaydederek 63 yataklığa sahip olarak, 5 koroner yoğun bakım odaları ve 5 tane yoğun bakım odası, 6 tane yeni doğan bakım üniteleri ile 5.000 m2 bir alanda sağlık hizmetini verimli bir yapı ile sunmaktadır. Geliştirmiş olduğu sağlık hizmetinde, hasta odaklı bir hizmet anlayışına sahip olarak, bölgenin en konforlu hastanelerinden bir tanesi olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Teknik altyapı bakımından bugün teknoloji ile uyumlu olarak; Bilgisayarlı spiral tomografi, Röntgen, Manyetik Rezonans, Renkli Dopper ultrasonografi, Mamografi gibi cihazları bulunmaktadır. Tüm bu cihazlardan alınan imaj kayıt bilgilleri, PACS ile dijital ortamda, her hekimin sürekli olarak kullanımına hazır olarak faaliyette tutulmaktadır.

Nazilli Özel Referans Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Sanayi Mah. Denizli Karayolu Cad. No: 59 Nazilli/AYDIN

Tel: 444 61 72

Nazilli Özel Referans Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nazilli Özel Referans Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nazilli Özel Referans Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ