Nazilli Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Nazilli Devlet Hastanesi ilk olarak 1952 yılında doğum evi olarak kurumuştur. Zamanla büyüyerek ve insanlara hizmet konusunda sağlık hizmetinin artmasıyla genel bir sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. 317 yatak kapasiteli hastane hizmeti ile, pek çok hastanın sorunlarına çözüm getirmiş ve çareler üretmiştir.

Sağlık hizmetini sürekli geliştiren Nazilli Devlet Hastanesi, 2008 yılında Adnan Menderes Devlet Hastanesi ile birleşmiştir. Yatak kapasitesini 405’e çıkararak, sağlık konusunda hastalara gerekli uygulamaları sunmuştur. Ayrıca, 2013 yılındaki yeni hizmet binası ile de 415 yatak kapasitesine ulaşarak, sağlık hizmetini tüm gerekliliği ve kalite üzerinde sunmuştur.

Nazilli Devlet Hastanesi, Aydın ilinin en büyük ilçe devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 73.743 metre kare bir alanda yer alan hastane, 111.300’den fazla insana hizmet vererek, sağlık konusundaki boşluğu tamamlamaktadır. Topluma daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek adına süren çalışmalar, daima hastaların mağdur olmamaları için sürdürülmektedir. Bu nedenle sağlık alanında sürekli geliştirmeler ve teknolojiler kullanılarak, tedavi konusunda başarılı sonuçlar alınmaktadır. Daima çözüm üreten ve geliştiren sağlık hizmetinde Nazilli Devlet Hastanesi, toplum için verimli ve kaliteli bir hizmet sunabilmek adına çalışmaktadır. Bu nedenle hizmetin daha da geliştirilebilmesi için bugün dahi yatırımlar sürmekte ve sağlık hizmeti sürekli olarak geliştirilerek, topluma kazandırılmaktadır. Memnuniyet üzerine kurulu bir sağlık hizmeti bu anlamda, etkili ve verimli bir şekilde insanlara sunulmaktadır.

Nazilli Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yeşil Mahalle 622 Sokak No: 2 09800 Nazilli / AYDIN

Nazilli Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Nazilli Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Nazilli Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ