Nautica İş Başvurusu

Nautica markasının var olma hikayesi 1983’lü yıllara dayanmaktadır. Temelini Amerikalı bir maceracı atarak, bugüne kadar etkili bir büyüme ve gelişme kaydetmiştir. O dönemlerde yelken seyahatlerine çıkan insanların giyebilmesi için 6 parçalık mont koleksiyonu ile oluşmuştur. Sonraki dönemlerde sürekli büyüyerek, genişleyen hacmi ve ürün yelpazesindeki genişlik ile de, farkını yansıtmaktadır.

Nautica deniz ve su konseptini baz alan bir marka yolunda ilerlemektedir. Marka DNA’sını deniz ve su planına uygun olarak yürüten Nautica, renk temalarına uygun olarak bir üründe çıkartmaktadır. Ayrıca, müşterilerine daima kaliteli bir ürün yelpazesi sunması gibi etmenlerle, çalışmalarındaki önemli katkısını ve yatırımlarını da göstermektedir.

Vizyon sahibi olan Nautica, sosyal sorumluluk projelerinde de üzerine düşen görevi en iyi şekiled yerine getirmektedir. Bunun için önemli çalışmaları sürekli olarak sürdürerek, sosyal sorunluluk ve yatırımlar adına sürekli olarak yeniliklerini de arttırmaktadır. Genel olarak sosyal sorumluluk projelerinde ele aldığı husus, dünyadaki su sorunlarına dikkat çekmektir. Dalgalı denizlerde tüm müşterilerinin içini ısıtacak bir ürün yelpazesi sunan Nautica, beklentilere, günün modasına uyumlu ürünler tasarlamaya sürekli devam etmektedir. Kaliteli ürünlerini uluslararası bir alanda sunarak, sürekli yenilenmekte ve deniz-kum-güneş üçlüsünün baskın temalarını yaz sezonundan kış sezonuna dek en iyi ürünler tasarlayarak sunmaktadır. Bu sayede sürekli olarak gelişen ve tercih edilen kaliteli ürünleri müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Nautica İletişim Bilgileri
Adres; Koru Sokak No: 2, Zorlu Center, Mağ. No: B2-163, Zincirlikuyu, Beşiktaş, İstanbul

Telefon: (0 216) 606 37 37

Nautica Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nautica firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nautica insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ