Natura Gıda İş Başvurusu

Natura Gıda, bugün Türkiye’nin dondurma pazarına girerek önemli bir başarılara imza atmıştır. Türkiye’nin en büyük yerli bir üretici olan Golf bu anlamda, özellikle Maraş dondurma üretimi ve yapmış olduğu 75 milyon dolarlık yatırımı ile dünya pazarında önemli bir marka olmayı hedeflemektedir. Bunun için sürdürülen çabalar Natura Gıda bünyesinde, önemi sonuçlandırmalar ile sürdürülmektedir. Golf’un 2003 yılındaki üretim kapasitesi 10 milyon litreyi bulmuştur. Her sene aşamalı olarak büyüyen bu üretim kapasitesi, sonrasındaki 11 yıl içerisinde 160 milyon litreye ulaşmış ve beklentilere uygun bir büyüme kaydedilmiştir. Bu sayede Türkiye’nin yerli üreticisi olan Golf, dondurması, dünya markası olma konusunda da ciddi anlamda yatırımlar gerçekleştirmiştir.

2013 yılında yapılan istatistikler neticesinde Gold dondurmasının Türkiye’de 3 milyon tüketiciye ulaştığı tespit edilmektedir. Her yıl daha fazla büyüyen ve tüketilen Natura Gıda üretimindeki Golf, ihracat konusundaki adımlarını sürekli olarak büyütmektedir. İlk dönemlerde 2003 yılında 3 ülkeye ihracat yaparken 2013 yılında bu ülke sayısı 13 ülkeyi bulmuştur. Kuzey Afrika Balkanlar ve Ortadoğu üzerinde yapmış olduğu ihracatlarla hizmet hacmini genişletmiştir. Bugün ise bu ihracat hacmini genişletmeye devam etmektedir.

Bugün başarılı bir hizmeti ve üretimi sağlayarak, tüketicilerin beklentilerine ve damak tatlarına uygun olarak bir üretim sağlamaktadır. Türkiye’de ki pazarı ve dünyanın çeşitli bölgelerine sağladığı ihracat ile, bugün dünya üzerinde etkili bir marka olarak varlığını sürdürmektedir.

Natura Gıda İletişim Bilgileri
Adres; Bulgurlu Mah Alemdağ Cad. Masaldan İş Merkezi A-Blok No: 46 Kat: 3 D: 9-10 ÜSKÜDAR · İSTANBUL

Natura Gıda Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Natura Gıda firmasında kariyer yapabilirsiniz. Natura Gıda insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ