Nata Holding İş Başvurusu

Nata Holding, geniş bir hizmet alanına, çalışmalara ve projelere ev sahipliği yapan bir yapıya sahiptir. Hizmet dahilinde; Proje geliştirme, İnşaat, Yurtdışı müteahhitlik hizmetleri, Prefabrike imalatlar, Çimento ve enerji, Gayrimenkul gibi pek çok alanda önemli yatırımlar yapmış, geliştirmiş ve düzenlemiştir. 1995 yılında grup şirketler olarak faaliyetlerine devam ederek, geniş bir kapsamda hizmetlerini sürdürmüştür. her zaman kalite esaslarına uygun olan bir çalışma sergilemektedir. Çevreye saygılı duyarlı olarak, her zaman için müşteri tatminliğini kazandıran, iş sağlığı ve güvenliğine en uygun bir şekilde hassas davranan yapısı ile faaliyetlerini genel kapsam sürdürmektedir. Bu sayede etkin ve güvenli yapısı ile önemli bir şirket olmaktadır.

Nata Holding grup bünyesi başarının, verimli ve etkin olabilmenin şartının insan kaynaklarının doğru bir şekilde olduğuna savunmaktadır. Yurtdışında 4000 personel ve Türkiye’de 523 personel çalıştırarak faaliyetlerini genel bir kapsamda sürdürmektedir.

Nata Holding yarım yüzyıla yaklaşan deneyimi ile Türkmenistan’da aldığı proje üzerinden adını uluslararası bir alanda duyurmuştur. Türkmenistan’da 5 ayrı eyalette gerçekleştirdiği 180 karayolu köprüsü projesini 500 günde tamamlayarak önemi bir başarı elde etmiştir. Bu sayede etkinliği ve tanınmışlığı hızla artan Nata Holding bugün dahi hizmetlerini en iyi kalitede sürdürmeye devam etmektedir. Müşterilere uygun bir kalite, çalışanların işinin bilincinde bir yaklaşım ve günün gelişmelerine uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Nata Holding İletişim Bilgileri
Adres; Ayaş Yolu 21. Km, Çatalca Sokak, No: 238 Sincan 06930, AnkaraNata Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nata Holding firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nata Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Bayram koc dedi ki:

  23 yillik asciyim yurt disinda calismak istiyorum

  1. Necdet Kılıç dedi ki:

   Merhaba;
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ve iletişim bilgilerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
   http://www.isbasvurusu.com.tr

 2. muzaffer bozkan dedi ki:

  ben muzaffer bozkan kalipçiyım 25 seneden beri çaliçiyorum sizin şirkette çalişmak iştıyorum

 3. Hüseyin dedi ki:

  Selam ben asfalt formeniyim. Türkiye içinde yirmi yılı aşkın çalıştım. Şimdi yurt dışında çalışmak istiyorum, saygılarımla.

 4. bekir koyuncu dedi ki:

  selamlar, ben 30 yıllık aşçıyım 50 yaşında emekliyim ankaralıyım ikamet adresim bursa , sırbistan karadağ libya ve cezayirde şantiye aşçılığı yaptım iki ay önce cezayirden geldim, yurtdışı iş arıyorum gerekirse ekibim var. gramaj bilgim yemek bilgim yanı sıra kek poğça kurabiye tatlılar bilgilerim arasındadır. saygılarımla.

 5. hayrettin böler dedi ki:

  merhaba ben altyapi drenaj boru montajustasiyim menfez kros istinat duvari bordörtaşi vekaskat doseme ustasiyim yurtdisi calisma engelim yok sizlerle yeni projelerle calismak isterim ilgilenirseniz.

 6. Osman Keleş dedi ki:

  Peri toga ahşap kalip ustasi yim prosem yarı yurt dışı 2 yıl israil yilmazlar grup 1yil Rusya ronasas.

BİR YORUM YAZ