Nasyonel Güvenlik İş Başvurusu

Nasyonel Güvenlik, güvenlik ihtiyacını ve sektördeki beklentileri karşılamak için doğmuş bir firma olarak faaliyette bulunmaktadır. Nasyonel Güvenlik 2003 yılında iki genç isim tarafından oluşturulmuş bir şirkettir. Güvenlik ve koruma hizmeti alanında başarılı çalışmaları ve müşterilerin beklentilerine uygun güvenlik hizmeti ile memnuniyetleri kazanmışlardır. 2003 yılında Nasyonel Güvenliğin ilk kurucuları, B. Kanat Yamak ve S. Kemal Tosun’dur.

Güvenlik ve koruma hizmetinde beklentileri en iyi şekilde karşılayan, sektördeki ihtiyacı karşılamaya yönelik bir müjde ile doğmuştur. Ayrıca bu sektörde 10 yıl üst üste yöneticilik yaparak, güvenlik ve koruma hizmetinde Nasyonel Güvenlik, farkını ve hizmetini en açık bir şekilde ortaya koymaktadır.

Nasyonel Güvenlik tüm hizmete uygun gerekli belgelere sahip olarak varlığını sürdüren bir şirket olmaktadır. Bunun yanı sıra, şirketin kurulmasındaki temel hammadde, Bilgi, Deneyim, Profesyonellik kavramları üzerine oturtulmuştur. Bu sayede, her zaman müşterilerine memnuniyetine yönelik verilen hizmet sayesinde, Nasyonel Güvenlik ve Koruma hizmetini, tüm beklentilere uygun bir şekilde vermektedir. Ayrıca müşterilerinin asla kalitesiz bir hizmet almaması içinde yoğun bir çalışma gerçekleştirmiş, iş gücünü ve personellerini buna uygun seçmiştir. Profesyonel olarak sağladığı güvenlik ve koruma hizmetinde, sektördeki ihtiyacı en güzel bir şekilde müşterilerinin beklentilerini sağlayarak gerçekleştirmektedir.

Güvenlik hizmetleri sektörü içerisinde her zaman için insan haklarına ve çevreye duyarlı bir hizmeti, ilke edinerek, çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.Nasyonel Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Şehit Mehmet Ongül Sk. Eskiyapanlar Plaza No.1 Kat.3 34742 Kozyatağı Kadıköy, İstanbul

Nasyonel Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nasyonel Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nasyonel Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ