Narven İş Başvurusu

Narven, adını Anadolu’da yer alan karaağaçtan alan Sağlık Kasabası projesi olarak hayata geliştirilmiştir. Bunun için birçok yatırım, çalışma ve yürütülen hizmetler neticesinde Narven, bugün kayda değer bir gelişme kaydederek 450.000 metre kare alana kurulmuştur. Geniş bir arazisi bulunan ve 1200 metre uzunluğa sahip, 400 mette genişliğindeki Sağlık Kasabası projesi, bugün en iyi koşullarda faaliyettedir.

Narven Termal Kasaba doğa ile tam bir uyum içerisindedir. Doğanın kalbinde yer alması ve doğaya uygun bir inşaatın yapılması, Narven’in doğaya olan tutumunu ve koruyuculuğunu da göstermektedir. Büyük bir arazide yer alarak doğa ile iç içe olması de Narven termal kasabanın, önemli olan unsurlarından bir tanesini oluşturmaktadır. Bu nedenle Narven önemli bir amaca, hizmete ve olguya sahip olarak bugün memnuniyet üzerine bir hizmeti bulunmaktadır.

Narven doğa ile iç içe olarak bugün büyümektedir. Türkiye’nin ve Bolu’nun değerlerine değer katması hedeflenerek sürekli önemli çalışmalar ve yatırımlar devam etmektedir. Narven bünyesinde; Spor Salonları, Oteller, Evler, Kongre Merkezi, Sera, Termal Havuz gibi tüm unsurları, hukuksal uygunluğa ve beklentilere uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Doğa ile tam bir bütünlük yapısı ile, insan sağlığının en iyi şekilde sürdürülebilmesine de yardımcı olur. Özellikle Narven Termal Kasabası için yapılan ilk adımlar ve temellerde önemli isimler bu projenin gelişmesinde yer almışlardır.

Narven İletişim Bilgileri
Adres; Narven Termal Kasaba, Demirciler Köyü Mevki, BOLU

Narven Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Narven firmasında kariyer yapabilirsiniz. Narven insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ