Nars Kozmetik İş Başvurusu

Nars, kozmetik alanında her bir bayanın güzelliğini ortaya çıkarabilmesi için en iyi kaliteyi gözetmektedir. 1994 yılında François Nars tarafından temelleri atılan Nars Kozmetik, bugün dünyanın en önde gelen kozmetik markalarından bir tanesi olmaktadır. Türkiye’de de ciddi bir satış ağına ve aracılara sahip olan Nars Kozmetik, kadınların ihtiyaç duyguları kozmetik ürünleri en iyi kalite üzerinden satmaktadır. Her bir ürünün değeri, kalitesi ve içerikleri, beklentileri en iyi şekilde verme üzerine düzenlenmiş ve planlanmıştır.

Nars kozmetiğin tarihi, 1994 yılına dayanmaktadır. Kurucu ismi de François Nars’dır. François Nars, makyaj sanatçısı ve fotoğrafçı olarak kariyerini sürdürürken, 12 renk ile ruj koleksiyonu ile makyaj sektörüne girerek, başarılı bir adım atmıştır. Kısa sürede ürünlerinin kalitesi, talebin artması ve kozmetik alanındaki başarıları sayesinde kısa zamanda küresel bir boyut kazanmıştır. Bugün milyonlarca bayanın kozmetik ihtiyacı konusunda önemli bir marka olan Nars Kozmetik, en iyi ve kaliteli ürünlerini piyasaya sürmektedir.

Nars Kozmetiğin kurucusu François Nars, kozmetik ürünlerinin bir maske olmadığını ve özünü ortaya çıkardığını savunmaktadır. Nars Kozmetik, genel anlamda kaliteli ürünlere sahiptir. Zengin ve geniş içerikli renk paleti, minimal özel tasarım araçları gibi unsurlarla, kadınların beklentilerini en iyi şekilde vermektedir. Memnuniyeti tam olarak karşılayan bir yapıyı barındıran Nars Kozmetik, 400’den fazla ürün seçeneğine sahip olarak, kadınların güzelliklerinin özünü ortaya çıkartma prensibi izlemektedir.

Nars Kozmetik İletişim Bilgileri
Adres; Bağdat Cad./kazım Kulan Çarşısı No: 399 D:5, Kadıköy İstanbul

Nars Kozmetik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nars Kozmetik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nars Kozmetik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ