Narlıdere Huzurevi İş Başvurusu

Köklü bir devlet geçmişine sahip olarak en iyi hizmeti veren, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, evrensel hukuk ilkelerine uygun olan bir hizmet vermektedirler. Engin ve kültür medeniyet seviyesine uygun olarak verilen bakım hizmeti sayesinde, huzurevi konseptine uygun bir hizmet sağlanmaktadır. Anayasa çerçevesi içerisinde gerçekleşen Narlıdere huzurevi hizmetiyle, nitelikli bir yaşam sürdürülebilmesi için yoğun bir çaba sergilemektedir. Geliştirmiş olduğu sistemler, daha iyi bir yaşam için yatırımlarını sürekli olarak arttırmakta ve geliştirmektedir. Bu sayede Narlıdere Huzurevi, maddi ve manevi anlamda sosyal faaliyetlerinin arttırılması ve yoksunluğun giderilmesini sağlamaktadır.

İnsan ihtiyacının en doğru bir şekilde karşılanmasını ön gören bir hizmeti sunarak, sosyal sorunları önlenmesi, giderilmesi ve çözümlenmesi üzerine de bir misyona sahiptir. Kaliteli hizmet anlayışı, sosyal bilinç, kültürel bazlı çalışmalar ve diğer çalışmaların her biri, hayat standartların daha iyiye sevk edilebilmesi için gerekli olmaktadır.

Narlıdere Huzurevi özellikle;
– Aile, toplum ve kişilerin memnuniyetlerini kazanmaya uygun olarak verdiği hizmet,
– Hayat standartlarının gelişmesini sağlamak amacında sürekli bir yenilikçi adımlar izlemek,
– Çalışanlarının eğitimi, deneyimini ve bilgisini arttırmak,
– Ayrıca her zaman için maddi ve manevi sosyal yoksunlukların giderilmesini sağlamak,
– Daha ileriye dönük, yararlı bir adımlar atmak gibi İzmir Narlıdere’de hizmet sağlamaktadır. Her geçen gün evrensel süreçleri de izleyerek beklentileri karşılayan bir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Narlıdere Huzurevi İletişim Bilgileri
Adres; Huzur Mah. Öğretmenler Sok. No:7 Narlıdere Merkez, Narlıdere, İzmir

Telefon:
(0232) 238 80 11
Mail:
narlidere@icisleri.gov.tr

Narlıdere Huzurevi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Narlıdere Huzurevi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Narlıdere Huzurevi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ