Narlıdere Diş Hastanesi İş Başvurusu

Resmi açılış adı altında Narlıdere Diş Hastanesi, 09.02.2014 tarihinde açılarak hizmet vermeye başlamıştır. İzmir Güney Bölgesi Genel Sekreterliğine bağlı olan Narlıdere Diş Hastanesi, gerekli tüm tıbbi gereksinimlere uygun olarak donatılmıştır. Ağız ve diş sağlığı konusunda şikayetleri olan hastaların en iyi bir şekilde karşılandıkları Narlıdere Diş Hastanesi, bugünün beklentilerine en uygun olarak bir hizmet karşılamaktadır. Son teknolojik tıbbi cihazlar adı altında en iyi ve uzman sağlık çalışanlarıyla hizmetini genel anlamda vatandaşlara sağlamaktadır.

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Tesisi içerisinde; 112 Komuta Kontrol Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi, yer almaktadır. Geniş bir alanda hizmet vererek, günün beklentilerini karşılayan Narlıdere Diş Hastanesi hastaların ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olan bir hizmeti de vermektedir. Diş sağlığı ve sorunları konusunda vatandaşların başvuracağı ve tedavi görebilecekleri bir hastane olan Narlıdere Diş hastanesi, modern bir imkana sahip olarak tedavi imkanı sunmaktadır.

23 diş hekimin yer aldığı diş hastanesinde; Dolgu, Çocuk diş kliniği, İmplant, Kanal Tedavisi, Kron Köprü Protez, Total ve Parsiyel Protez, Diş Taşı Temizliği, Fissür Koruyucu gibi hizmetlerin her biri son teknoloji kullanılarak verilmektedir. Hastaların memnuiyetlerine uygun olarak verilen, diş sağlığı hizmeti, bugünün tüm beklentilerine uygun bir modern cihazlar ve diş hekimleri tarafından verilmektedir. Bu sayede hem çalışanlar hem de hastaların mutluluğu sağlanmış ve kaliteli bir sağlık hizmeti de verilmiş olmaktadır.

Narlıdere Diş Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; HUZUR Mahallesi EGEMEN Sokak No: 2 Narlıdere / İZMİR

Telefon: : (0232) 243 43 43

Narlıdere Diş Hastanesi Kariyer Olanakları
Narlıdere Diş Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Narlıdere Diş Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ