Narkon Tekstil İş Başvurusu

İzmir’de kurularak 2001 yılında hizmete başlayan Narkon Tekstil, erkek, bayan ve çocuk giyimleri üzerinden birçok iç giyim üretimi bulunmaktadır. Birçok gelişmiş sistem ve personeller ile çalışarak bir iç giyim üzerine kurulan Narkon tekstil, Avrupa’daki sayılı firmalardan bir tanesi olarak hizmet vermektedir.

Kadın erkek ve çocuk iç giyim için tüm beden aralıklarında bir üretim yapmaktadırlar. Bu nedenle Avrupa’da önemli bir üretimi sağlayarak, müşterilerinin beklentilerine uygun bir hizmet vermektedirler. Teknik tasarım açısından en iyi ürünleri hazırlayarak, bugünün beklenti algısına dair birçok kapsamda önemli ürünler üretmişlerdir. Özellikle Narkon Tekstil çalışmalarında; Çok özel ve seçkin kumaşlar, Önemli ve kaliteli malzemeler, Geniş koleksiyona sahip ürünler, Müşteri memnuniyeti, Servis sağlayıcısı, Yenilikçi tasarımlar üzerine en iyi hizmeti sağlamaktadırlar. Bu sayede Narkon tekstil, bugünün iç giyim tasarımında en iyi çalışmaları sergileyerek, fayda ve mükemmelliğe odaklı bir hizmet anlayışını taşımaktadır. Süreklilik arz eden bir kaliteyi en iyi karşılamayı da sürdürerek, insan haklarına ve etik değerlere son derece uyumlu bir çalışma prensibi edinmiştir.

Yönetim modeli olarak Narkon Tekstil, akıl ve bilimi dayalı olan, sürekli olarak yenilikçi düşünceyi hedefler. Buna uygun olarak, kaliteli bir üretim en hoş ve güzel tasarımlarla günün beklentisine uygun bir şekilde Narkon Tekstil tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca Oeko-Tex Sertifikası ile de, ürettiği ürünlerin insan sağlığına herhangi bir zararı olmadığını da belgelemiş olmaktadırlar.

Narkon Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Buca Org. San. Bölgesi (BEGOS) Doğuş Cad. 3/19 Sokak No: 12 35160 Buca – İzmir

Telefon:

+90.232.4408686

+90.532.7554030

Mail:

support@narkonteks.com

Narkon Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Narkon Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Narkon Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ