Narev İş Başvurusu

Narev, İstanbul’da yer alan Narev, köklü bir firma olarak faaliyet göstermektedir. 2011 yılından günümüze kadar en iyi kalitede müşteri memnuniyetini kazanan bir çalışma göstererek, hizmetini sağlamaktadır. Müşterilerine doğru ürünleri bulma kapsamında Merkez Yönetim, Maltepe, Tuzla, Şişli şubeleri üzerinden hizmet vermektedir. Her bir mağazasında en iyi personelleri barındırarak, müşteriler ile ilgilenme, güler yüz konusunda gerekli donanımlara dikkat etmektedir. Kaliteli ürünlerin satışı ve temini konusunda da güven veren hizmetini her anlamda yansıtmaktadır. Narev, mağazacılık sektöründe sürekli olarak faaliyette bulunarak, hizmetini sürdürmüştür. İstanbul’da önemli merkezlerdeki şubeleri üzerinden verdiği hizmeti sayesinde, her kesime uygun en iyi ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.

Hizmet ve marka prensibi olarak Narev; Ticari hayat kavramında her zaman için dürüstlüğü, Koşulsuz bir müşteri memnuniyetini, Her zaman gündemin ve yenilikçi düşüncenin takipçisi olabilmeyi, Her bir sattığı üründe kaliteyi ön planda alması, Kalite ve fiyat arasındaki bağlantıyı en iyi şekilde sağlayan bir yapıya sahiptir. Bu nedenle hizmeti, sattığı ürünleri ve fiyatları ile, müşterilerinin beklentilerine uygun bir şekilde İstanbul’da faaliyetini sürdürmektedir. Müşterilerinin sorun yaşamaması açısından sattığı ürünlerdeki kaliteyi de gözeterek, hizmetinde kusur olmaması açısından başarılı adımlar izlemektedir.

Ayrıca pek çok ürün kataloğu üzerinden de yeni açılan mağazaların da kampanyalar düzenlemektedir. Müşterilerine daha uygun fiyatlar ile kaliteli pek çok ürünün satışını yaparak, beklentilere uygun bir satış hizmeti gerçekleştirmektedir.

Narev İletişim Bilgileri
Adres; MERKEZ MH. KAVAK SK.N.30/B YENİBOSNA İSTANBULNarev Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Narev firmasında kariyer yapabilirsiniz. Narev insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ