Nar Gross Market İş Başvurusu

Nar Gross Market, Toptancılar Çarşısında ticari faaliyetlerine başlamış bir markadır. Halka ulaşma ve hitap etme bakımından toptan fiyatına perakende alım için toptancı ve halka tek bir fiyat üzerinden ulaştırılması amacında kurulmuş bir proje olmaktadır. Bu nedenle Nar Gross Market 2005 yılında oluşturularak, bugüne kadar taşınmış ve hedeflerine doğrudan hareket ederek beklentileri karşılamaktadır.

Pazarlamacılık üzerine 2011 yılında Nar Gross Market, bir başarı serüveni olarak kabul edilmektedir. Çok fazla rekabetin olduğu bir dönemde bir riske giren Nar Gross Market, tüketiciyi kandıran bir politikayı izlemek yerine, dürüst bir hizmet adabını takınmıştır. Bunun için geliştirmiş olduğu pek çok yöntem ve yatırımlar, müşterilere daha iyisini dürüst bir şekilde verebilme üzerine kurulmuştur. Bu nedenle, toptan market fiyat istikrarı üzerinden, tüm tüketicilerin güvenini kazanmaya dayalı olan, başarılı ve memnuniyet üzerine bir yol izlemektedir. Bu sayede güven konusunda Nar Gross Market, tüketicilerinin memnuniyetlerini kazanan bir prensip üzerinde, tüm beklenilenleri en iyi şekilde karşılamaktadır.

Gross bir kültür olarak görülmektedir. Bunun için Gross kültüründe aracılar ortadan kaldırılarak, toptan fiyatın direk olarak halka sunulması üzerine bir prensip ve hizmet anlayışı bulunmaktadır. Geleceğe dair vizyon çalışmaları içinse
Ulusal bir market olarak çalışmayı, Şube sayısını çeşitli bölgelerde arttırmayı gibi güçlü hedefleri bulunmaktadır. Bu nedenle dürüstlük ve istikrarlı bir şekilde en iyi bir hizmeti, tüketicilere sunmak için çalışmaktadır.

Nar Gross Market İletişim Bilgileri
Adres; Ahmet Hilmi Nalçacı Cd. 108/A Selçuklu / KonyaNar Gross Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nar Gross Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nar Gross Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ