Nanolab İş Başvurusu

Kalite politikası olarak, önemli değerlere sahip olan Nanolab, bugün beklentilere uygun bir anlayış içerisinde varlığını sürdürmektedir. Her zaman için, deneyimli kadrosu, teknolojik altyapısı ve müşteri memnuniyetini sağlama çalışmalarını, kalite standartlarına uygun olarak sürdürmektedir.

Nanolab özellikle kalite politikasında müşterilerinin, Eşitlik, Tarafsızlık, Dürüstlük ilkelerine bağlı olarak bir gizlilik çalışması sürdürür. Müşterilere ait gizli bilgilerin korunması, tescilli hakların muhafaza edilmesi, her zaman için müşteri memnuniyetinin arttırılmasını sağlamak, bu kalite politikası içerinde yer alan unsurları barındırmaktadır.

Nanolab hizmetinde sürdürülen çalışmalar, bilimsel ve etik kurallara bağlı olarak geliştirlmektedir. Her zaman için Dürüstlük, Tarafsızlık ve Eşitlik ilkelerine bağlı olarak, güvenilri bir hizmeti sağlamaktadır. Başarısı, sürdürdüğü çalışmaları ve bünyesindeki uzman kadrosu ile her zaman için daha iyisini verebilme üzerine çalışmaktadırlar.

Gıda Analizleri, Su Analizleri, Yem Analizleri hizmetlerini sunarak, müşterilerin bilgilerini en iyi bir gizlilik içerisinde koruyarak muhafaza etmektedirler. Bu nedenle en iyi 3 temel ilkeye sahip olarak asla güveni saptırmayan bir sistem üzerinde hizmet vermektedirler. Ayrıca bu hizmet içerisinde, uluslararası bir alanda geçerli olan metotlar kullanılmaktadır. Bu metotlar; ISO, FDA-BAM, AOAC üzerinde metotlar kullanılarak izlenilebilirlik sağlanan cihazlar üzerinde her zaman için güvenilir sonuçlar vermektedirler. Bu sayede başarılı bir etki mekanizması ve içerikleriyle, istenilen sonuçlar müşteri memnuniyetine uygun olarak verilmektedir. Sağlanan hizmet ile de teknolojik imkanların her zaman için gelişimleri takip edilmektedir.

Nanolab İletişim Bilgileri
Adres; Adnan Kahveci Mh. Çankaya Cd. Vadi İş Merkezi E 2 D 25, 34520 Beylikdüzü / İstanbul

Tel : +90(212) 855 48 10
Fax : +90(212) 855 48 33
info@nano-lab.com.tr

Nanolab Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nanolab firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nanolab insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ