Namlı Gıda İş Başvurusu

Namlı Gıda 1978 yılında kurularak başarı bir şekilde sektördeki yerini almıştır. Her zaman için sağlıklı, kaliteli ve herkesin bütçesine uygun bir ürün satışı yaparak, sistemli bir gelişme kaydetmektedir. Müşterilerinin memnuniyetini her zaman kazanan yapısı ve kalitesi ile, ürünlerini beklentilere uygun olarak satışa sunmaktadır. Sağlık unsurundaki prensipleri en dikkatle izleyerek, herhangi bir sorun çıkmaması içinde müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Her yıl sürekli büyüme kaydederek, güven oluşturarak ve müşterilerinin sayısını arttırarak, bugünlere gelmiştir. Geleceğe dair büyümeye sürekli bir büyümeye devam ederek, güveni daha ileri nesillere de aktarmaktadır.

Namlı Gıda’nın 2 adet 12.000 metre kare kapalı ve yine 20.000 metre karelik kapalı fabrikaları bulunmaktadır. Son teknolojiyi takiben Proses hatları bulunmaktadır. Ayrıca; 300’den fazla çalışana sahip olarak, 30’dan fazla mağazasıyla, 1000’den fazla satış noktaları ile hizmetini bugün güven üzerine kurmuş ve geliştirmiştir. Eskişehir ilinin parlayan yıldızı olarak, tüm tüketicilerine ve müşterilerine, beklentilerine uygun bir hizmeti, eksiksiz bir kalite ile sürdürmektedir.

Sektörde lider olmanın gururunu taşıyan Namlı Gıda, sadece yurtiçinde değil, yurtdışında da faaliyetlerini sürdürerek, uluslararası bir alanda statü kazanmıştır. Tüm bunlara ek olarak sürekli yatırımlar yaparak genişleyerek, hizmet kapasitesini de arttırmaktadır. Bugün turizm, inşaat sektörlerine de önemli yatırımlar yaparak, başarı adımlarını günden güne arttırmaktadır.

Namlı Gıda İletişim Bilgileri
Adres; Kobi Organize Sanayi Bölgesi 101. Cad. no: 2 ESKİŞEHİR

Telefon : +90 222 236 9 222
Faks : +90 222 236 9 226
e posta : info@namligida.com

Namlı Gıda Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Namlı Gıda firmasında kariyer yapabilirsiniz. Namlı Gıda insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ