Namık Kemal Üniversitesi İş Başvurusu

Eğitim anlamında önemli başarılara imza atan Namık Kemal Üniversitesi, Tekirdağ ilinde yer almaktadır. 1967 yılında kurulan Namık Kemal Üniversitesi, bugün pek çok alanda öğrenci yetiştirmeye devam etmektedir. Başarılı akademik kadrosu, fakültelerde verilen hizmetler ve kullanılan teknoloji imkanları bakımından önemli gelişmelerin her birini takip etmektedir. Eğitim hizmetinde akademik yapıda Fakülteler, Enstitüler, Yüksekokullar, Konservatuar, Meslek Yüksek Okulları, ve çeşitli merkezler üzerinde faaliyette bulunan bir üniversitesi.

Eğitimdeki kalite için her zaman daha iyisini hedef alarak, eğitim hizmetini büyüten Namık Kemal Üniversitesi daha önce Trakya Üniversitesine bağlı yerleşkesinden ayrılarak, bağımsız bir hale gelmiştir. 5000 binden fazla öğretim görevlisi ile her yık 28.000’den fazla öğrenciyi barındırarak binlercesini mezun etmektedir. Sürdürmüş olduğu başarılı eğitim hizmetiyle, binlerce öğrenciyi seçmiş oldukları alanlara uygun olarak eğitmektedir. Her bir bölümün kendine ait bir akademik kadrosu, sınıfı, sistemi ve bölüme uygun olarak ekipmanı bulunarak, başarılı bir eğitim hizmetini sürdürmektedir.

Merkezin kampüsü, Tekirdağ Süleymanpaşa Değirmen altında yer almaktadır. Üniversitenin yeşil, siyah ve beyaz bir logosu bulunmaktadır. Logonun anlamı içinse özel bir tanıtım hazırlanmıştır. Ayrıca kendi bünyesinde ve yatırımları ile Çocuk Üniversitesi de açarak, eğitime bir katkı daha sağlamıştır. Gelişmiş bir eğitim sistemini model alan Namık Kemal Üniversitesi, bugün binlerce öğrencinin eğitiminden sorunlu olarak, deneyimli akademik kadrosu ile hizmet vermektedir.

Namık Kemal Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Namık Kemal Mahallesi Kampüs Caddesi Merkez / Tekirdağ

Tel:(0282) 250 2000
Faks:(0282) 250 9929
E-posta:dekanlik@nku.edu.

Namık Kemal Üniversitesi Kariyer Olanakları
Üniversite insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Namık Kemal Üniversitesinde kariyer yapabilirsiniz. Namık Kemal Üniversitesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. bende is ariyorum ne olursa yapatim adm nurhan celik tekirdagda oturuuorum dedi ki:

    Telm vok ihtiyacim var ise

  2. bende is ariyorum ne olursa yapatim adm nurhan celik tekirdagda oturuuorum dedi ki:

    İse ihtiyacim var

  3. hatice kantar dedi ki:

    Bayan gassalım yani cenaze yıkayıcısıyım. 10 yıllık tecrube sahıbıyım, sertıfıka ve belgelerım, gerek cenaze uzerıne, gerek hasta bakımı uzerıne vardır. Hastanenizde bana uygun pozisyonda iş arıyorum, saygılar.

BİR YORUM YAZ