Namet İş Başvurusu

Namet bugün Türkiye’nin lider et üreticisi olarak hizmetini sürdürmektedir. 4 nesildir güven üzerine ürünlerini en iyi şekilde sunarak, kaliteden asla ödün vermeyen bir sistemi barındırmaktadır.

Doğal ürünleri, sağlık koşullarına uygun ve güveni sağlayan ürünlerini, tüketici ile her zaman için buluşturmuştur. Lezzet, kalite, teknoloji, sağlık ve hijyen konularına özel bir hassasiyet ile yaklaşarak bugün Türkiye’nin tüm alanlarına ürünlerinin satışını sunmaktadır. Bugün 150’den fazla ürününü tüketicileri ile buluşturarak, sağlıklı bir et tüketiminin bir simgesi haline gelmiştir. Başarılı üretimi ile Türkiye’nin pek çok illerinde ve ilçelerinde Namet markalı ürünler satışa sunulmaktadır. Tüketici ile buluşturulan kaliteli ürünlerin her biri, tüketicinin de tercihi olmaktadır. Bunun en büyük sebebi, kalite, özenli bir çalışma, hijyen ve müşteri memnuniyetine yönelik çalışmalardır.

Namet, Türkiye’de ileri ve gelişmiş üretim tesislerinde et üretimini sağlar. İnsan sağlığına verdiği önemi bu üretim tesislerinde gösterir. İnsanların sağlık koşullarına ve hijyeni sağlanmış ürünlere ulaşabilmeleri için teknolojik ekipmanlar, deneyimli ve uzman personeller çalışmaktadır. Her biri kalite adabına uygun bir çalışma standardı içindir.

Özellikle Namet Türkiye’nin 500 şirketi arasında yer alarak faaliyetini sürdürürken, Mareti’de bünyesine katarak, Türkiye’nin en büyük ve lider et üreticisi olmuştur. Ana ilke prensibi olarakta Ali Kayar’ın bir sözüyle Çocuğuma yedirmeyeceğim eti üretmem ilkesinde, et üretimini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Namet İletişim Bilgileri
Adres; Akse Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, No: 132 PK 41480, Çayırova, Gebze, Kocaeli

Tel: +90 262 658 22 22
Fax : +90 262 658 23 23
E-mail: info@namet.com.tr

Namet Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Namet firmasında kariyer yapabilirsiniz. Namet insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Coşkun kar dedi ki:

    Şöförluk yapıyorum kartalda oturuyorum is arıyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

  2. Gökmen bora dedi ki:

    Merhaba ben sincan ankara dan ikamet ediyorum 5yıllık bir zaman plasiyer lik yaptım src ve piskoteknik belgelerim var uygun görurseniz sizinle çalişabilirim saygılar 05372162570

BİR YORUM YAZ